Όλα τα Προϊόντα
-
StevenΗ chn-τοπ καλή υπηρεσία προσφοράς πολύ και τα προϊόντα μας βοηθούν πολύ -
S.N. SharmaChn-τοπ η μηχανή με βοηθά για να βελτιώσει το imprresion μου για τις κινεζικές μηχανές -
MikeΚαλύτερα προϊόντα με την καλύτερη τιμή, chn-ΚΟΡΥΦΗ καλοψημένη!
λέξεις-κλειδιά [ cnc cutting machine ] αγώνας 321 προϊόντα.
Προσαρμόσιμη μηχανή κοπής λέιζερ CNC ινών 800W με περιστρεφόμενο πίνακα άξονα Α
| Σύστημα CNC: | X/Y/Z υψηλή ακρίβεια μετακινούμενο Worktable, περιστροφικό ένας άξονας |
|---|---|
| Τέμνον κεφάλι: | Ειδικό έξοχο σκληρό υλικό τέμνον κεφάλι συνήθειας |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 380V-3 Φάσεις-5 καλώδια 50Hz |
Υψηλής ανάλυσης αισθητήρας λέιζερ προαιρετικό CNC Laser Fiber Machine με ειδικό Custom Super Hard Material Cutting Head
| Laser Power: | 800W |
|---|---|
| Software Control System: | Self-developed CNC System Based On Windows |
| Power Supply: | 380V-3 Phases-5 Wires 50Hz |
Διαστάσεις τεμαχίου εργασίας PCD/PCBN 1525 X 3050 mm CNC μηχανή κοπής λέιζερ ινών με ισχύ 1500W και επαναληψιμότητα ακρίβειας ±0.02mm
| Application: | Cutting PCD/PCBN |
|---|---|
| Reduction Gears: | French MOTOREDUCER |
| Work Piece Dimensions: | 1525 X 3050 Mm |
Μέθοδος ψύξης Υδρόψυξη Μηχανή κοπής λέιζερ CNC Fiber με γαλλικό MOTOREDUCER Τάση 220V
| Cooling Method: | Water Cooling |
|---|---|
| Power Demand: | Three Phase 380V / 50Hz / 60Hz |
| Applicable Material: | Metal |
4 KW ισχύς ακρίβεια ινώδους λέιζερ μεταλλική μηχανή κοπής χάλυβα με αυτόματο σύστημα εστίασης λέιζερ
| Τέμνον κεφάλι: | Ειδικό έξοχο σκληρό υλικό τέμνον κεφάλι συνήθειας |
|---|---|
| Σύστημα εστίασης λέιζερ: | Αυτοματοποιημένη (προαιρετική) |
| Σύστημα εστίασης: | Αισθητήρας λέιζερ υψηλής ανάλυσης (προαιρετικός) |
CNC λεπίδων πριονιών αλέθοντας μηχανή τμήμα 360 βαθμού για τα εργαλεία λεπίδων
| Διαμορφώστε το αριθ.: | Zt-90V |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | Chn-ΚΟΡΥΦΗ |
| Υλικό: | Χυτοσίδηρος |
Μέταλλο 2.0mm CNC πάχους τέμνουσα μηχανή εξαιρετικά σκληρό 380V λέιζερ ινών
| Πιστοποιητικό: | CE, FDA |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | CNC κόπτης λέιζερ ινών σκληρός υλικός εξαιρετικά με την ανταγωνιστική τιμή |
| Πηγή λέιζερ: | Ίνα |
CNC οργάνων ελέγχου CCD τέμνουσα μηχανή 6000W λέιζερ ινών για το σκληρό κράμα
| Εφαρμογή: | Κοπή λέιζερ |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ξύλινη περίπτωση |
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8days |
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών PCBN CNC
| Εφαρμογή: | ΚΟΠΗ ΛΕΙΖΕΡ |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο υλικό:: | Μέταλλο, κρύσταλλο, PCD/PCBN |
| Σχήμα που υποστηρίζεται γραφικό: | AI, PLT, DXF, BMP, Dst, Dwg |
380V CNC τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών Multiaxis με τον αισθητήρα υψηλής ανάλυσης
| Εφαρμογή: | Κοπή λέιζερ |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ξύλινη περίπτωση |
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8days |

