Όλα τα Προϊόντα
-
StevenΗ chn-τοπ καλή υπηρεσία προσφοράς πολύ και τα προϊόντα μας βοηθούν πολύ -
S.N. SharmaChn-τοπ η μηχανή με βοηθά για να βελτιώσει το imprresion μου για τις κινεζικές μηχανές -
MikeΚαλύτερα προϊόντα με την καλύτερη τιμή, chn-ΚΟΡΥΦΗ καλοψημένη!
Επιφανειακό φινίρισμα Ra0.4μm PCBN κενό στρογγυλό αιχμηρό Τυπικό εύρος μεγέθους 5 mm έως 50 mm Διαμέτρου Βιομηχανικό κόψιμο Εισάγον υλικό
| Manufacturingmethod: | High Pressure High Temperature (HPHT) Synthesis |
|---|---|
| Chemicalresistance: | High Resistance To Oxidation And Corrosion |
| Sharp: | Round |
Υψηλή αντοχή στην φθορά PCBN DISC βελτιστοποιημένη για μακροχρόνια απόδοση κοπής Μεταφορά TNT επιτρέπει ασφαλή παράδοση
| Typicalusage: | Used As Substrate For Cutting Inserts |
|---|---|
| Productname: | PCBN Blank |
| Typicalsizerange: | 5mm To 50mm Diameter |
ΠΡΟΣΟΧΕΙΑ PCBN Σχεδιασμένα με υψηλή αντοχή στην οξείδωση και τη διάβρωση, εξασφαλίζοντας σταθερή απόδοση σε βιομηχανικές εργασίες κοπής
| Density: | 3.48 G/cm³ |
|---|---|
| Chemicalresistance: | High Resistance To Oxidation And Corrosion |
| Wear Resistance: | High |
Χρησιμοποιείται ως υποστρώμα για την κοπή Εισάγει PCBN κενό με πυκνότητα 348 Gcm3 Μεταφορά μέσω FEDEX Ιδανικό για βιομηχανικά
| Surface Finish: | Ra<0.4μm |
|---|---|
| Wearresistance: | Superior |
| Manufacturingmethod: | High Pressure High Temperature (HPHT) Synthesis |
Υψηλής πίεσης Υψηλής θερμοκρασίας Σύνθεση HPHT PCBN BLANK Κατάλληλο για σκληρή στροφή και επεξεργασία αβραστικών υλικών DHL παράδοση
| Density: | 3.48 G/cm³ |
|---|---|
| Color: | Gray To Dark Gray |
| Manufacturingmethod: | High Pressure High Temperature (HPHT) Synthesis |
Μύλος PCD ZT-180 με ακτίνα άκρου 0-70 mm βελτιστοποιημένος για διαμόρφωση και φινίρισμα εργαλείων κοπής διαμαντιών
| Πνευματικό σύστημα: | Μάρκα JAPAN SMC |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου: | CNC (Αριθμητικός έλεγχος υπολογιστή) |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1850*2100*1650mm |
Πυκνότητα 9,7 Mg ανά κυβικό μέτρο Πάστα Συγκόλλησης Κενού με Ηλεκτρική Αγωγιμότητα 9,4 X 106 ohm μέτρο κατάλληλη για Συγκόλληση Ακριβείας
| Brazingatmosphere: | Vacuum Or Inert Gas |
|---|---|
| Material: | PCD PCBN Diamond Tools Brazing Flux |
| Density: | 9.7 Mg/m³ |
Πάστα Συγκόλλησης με Κενό Μέσης Ρευστότητας Προσφέροντας Σημείο Τήξης Τυπικά 900-1100°C Ηλεκτρική Αγωγιμότητα 9,4 x 10⁶ Ωmm Ιδανική για Σύνδεση Μετάλλων
| Electrical Conductivity: | 9.4 X 106 /ohm∙m |
|---|---|
| Active Temperature: | 760℃ |
| Viscosity: | Medium Viscosity For Easy Application |
Ατμοσφαιρική ένωση με κενό ή αδρανές αέριο
| Melting Point: | 600-800°C |
|---|---|
| Density: | 9.7 Mg/m³ |
| Material: | PCD PCBN Diamond Tools Brazing Flux |
Ενεργή Θερμοκρασία 760°C Πάστα Συγκόλλησης σε Κενό Ασημί Γκρι Υλικό Συγκόλλησης Ιδανικό για Εργαλεία PCD PCBN Καρβιδίου Συγκόλληση Παρέχοντας Σύνδεση
| Brazingatmosphere: | Vacuum Or Inert Gas |
|---|---|
| Viscosity: | Medium Viscosity For Easy Application |
| Storageconditions: | Store In A Cool, Dry Place |

