Όλα τα Προϊόντα
-
StevenΗ chn-τοπ καλή υπηρεσία προσφοράς πολύ και τα προϊόντα μας βοηθούν πολύ -
S.N. SharmaChn-τοπ η μηχανή με βοηθά για να βελτιώσει το imprresion μου για τις κινεζικές μηχανές -
MikeΚαλύτερα προϊόντα με την καλύτερη τιμή, chn-ΚΟΡΥΦΗ καλοψημένη!
λέξεις-κλειδιά [ cnc cutting machine ] αγώνας 283 προϊόντα.
Μηχανή CNC για την ακρίβεια κοπής ινών λέιζερ με διαμόρφωση 3-άξονων και μέγιστη ταχύτητα 100m/min
| Control System: | CNC Controller |
|---|---|
| Spindle: | Air Cooling |
| Cutting Thickness Limit: | 5mm Stainless Steel |
Ελβετία Raytools Cutting Head μηχανή CNC με λέιζερ ινών που παρέχει ακρίβεια επαναλήψεως + - 0,02 mm βελτιστοποιημένη για την κοπή φύλλων μετάλλου
| Function: | Cutting Metal Materials |
|---|---|
| Lasertype: | Fiber Laser |
| Repeatability Accuracy: | ±0.02mm |
Υπερ-σκληρό υλικό Κόψιμο μηχανή laser CNC ινών με ειδική προσαρμοσμένη κεφαλή κοπής και περιστρεφόμενο άξονα Α
| Software Control System: | Self-developed CNC System Based On Windows |
|---|---|
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
| Cutting Head: | Special Custom Super Hard Material Cutting Head |
Ανάλυση υψηλής ανάλυσης αισθητήρα λέιζερ CNC Μεταλλικό λέιζερ κοπτήρα σχεδιασμένο για μεταλλική επεξεργασία και βιομηχανικές εργασίες κοπής ακριβείας
| Lasertype: | Fiber Laser |
|---|---|
| Transmission Mode: | Rack And Pinion |
| Cutting Head: | Switerland Raytools |
Σταθερή πηγή λέιζερ μηχανών λέιζερ ινών 6KW PCD CNC για το σκληρό υλικό
| Εφαρμογή: | Κοπή λέιζερ |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ξύλινη περίπτωση |
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8days |
CNC άξονα υψηλής ταχύτητας πολυ κόπτης 6KW λέιζερ ινών για PCBN
| Εφαρμογή: | Κοπή λέιζερ |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ξύλινη περίπτωση |
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8days |
Μηχανή κοπής λέιζερ CNC ινών υψηλής ακρίβειας
| Σύστημα εστίασης: | Εισαγόμενος αισθητήρας λέιζερ υψηλής ανάλυσης |
|---|---|
| Πηγή λέιζερ: | Ίνα |
| Άξονας περιστροφής: | Σέρβο Άξονας περιστροφής υψηλής ακρίβειας |
Ταχύτητα Εργασίας 8m/λεπτό, cnc μηχανή κοπής λέιζερ ινών. Η τεχνολογία Fiber Laser είναι ιδανική για βιομηχανικές διαδικασίες κατασκευής μετάλλων.
| Laser Head: | Swiss Raytools Auto-following |
|---|---|
| Power Demand: | Three Phase 380V / 50Hz / 60Hz |
| Transmission Mode: | Rack And Pinion |
Διαστάσεις τεμαχίου εργασίας 1525 X 3050 mm CNC μεταλλικός κόφτης λέιζερ με σχεδιασμό δομής διπλής κίνησης Gantry
| Material: | PDC |
|---|---|
| Total Power: | 20KW |
| Laser Wavelength: | 1064±5nm |
Λέιζερ CNC κοπής ινών με μήκος κύματος 1064±5nm για εφαρμογές κοπής μετάλλων σε σωλήνες μήκους 3-9m
| Total Power: | 20KW |
|---|---|
| Controller: | Raytool |
| Laser Wavelength: | 1064±5nm |

