Όλα τα Προϊόντα
-
StevenΗ chn-τοπ καλή υπηρεσία προσφοράς πολύ και τα προϊόντα μας βοηθούν πολύ -
S.N. SharmaChn-τοπ η μηχανή με βοηθά για να βελτιώσει το imprresion μου για τις κινεζικές μηχανές -
MikeΚαλύτερα προϊόντα με την καλύτερη τιμή, chn-ΚΟΡΥΦΗ καλοψημένη!
λέξεις-κλειδιά [ cnc cutting machine ] αγώνας 321 προϊόντα.
Μηχανή κοπής λέιζερ ινών 800W με εξειδικευμένη κεφαλή κοπής για σκληρά υλικά
| Συνολική ισχύς: | 4 KW |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου λογισμικού: | Αυτο-αναπτύχθηκε σύστημα CNC βασισμένο σε Windows |
| Σύστημα εστίασης λέιζερ: | Αυτοματοποιημένη (προαιρετική) |
Μηχανή κοπής λέιζερ ινών 4KW με ειδική εξατομικευμένη κεφαλή κοπής υπερσκληρών υλικών
| Cutting Head: | Special Custom Super Hard Material Cutting Head |
|---|---|
| Focus System: | High Resolution Laser Sensor (optional) |
| Total Power: | 4 KW |
Ακριβής ισχύς λέιζερ 800W CNC μηχανή κοπής λέιζερ ινών για κοπή υψηλής ανάλυσης
| Σύστημα λέιζερ: | Μονάδα λέιζερ ινών QCW800 |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου λογισμικού: | Αυτο-αναπτύχθηκε σύστημα CNC βασισμένο σε Windows |
| Δύναμη λέιζερ: | 800W |
Μηχανή κοπής βιομηχανικών ινών λέιζερ 800W με σύστημα CNC Windows
| Σύστημα παρακολούθησης: | Βιομηχανική κάμερα + οπτικά συστήματα ενίσχυσης |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου λογισμικού: | Αυτο-αναπτύχθηκε σύστημα CNC βασισμένο σε Windows |
| Σύστημα λέιζερ: | Μονάδα λέιζερ ινών QCW800 |
Μηχανή κοπής λέιζερ CNC 800W με σύστημα εστίασης και ειδική προσαρμοσμένη κεφαλή κοπής υπερσκληρών υλικών
| Τέμνον κεφάλι: | Ειδικό έξοχο σκληρό υλικό τέμνον κεφάλι συνήθειας |
|---|---|
| Σύστημα λέιζερ: | Μονάδα λέιζερ ινών QCW800 |
| Σύστημα εστίασης λέιζερ: | Αυτοματοποιημένη (προαιρετική) |
Μηχανή κοπής λέιζερ CNC με ίνες ακριβείας 380V-3 φάσεις-5 καλώδια 50Hz Δίπλωμα ηλεκτρικής ενέργειας Αυτο-αναπτυγμένο σύστημα CNC βασισμένο σε Windows
| CNC System: | X/Y/Z High Precision Removable Worktable, Rotary A Axis |
|---|---|
| Software Control System: | Self-developed CNC System Based On Windows |
| Monitor System: | Industrial Camera + Optical Amplification Systems |
Μηχανή κοπής λέιζερ CNC με υψηλής ανάλυσης αισθητήρα λέιζερ με συστήματα οπτικής ενίσχυσης βιομηχανικής κάμερας
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
|---|---|
| Total Power: | 4 KW |
| Software Control System: | Self-developed CNC System Based On Windows |
380V 3 φάσεις 5 καλώδια 50Hz μηχανή κοπής λέιζερ CNC με αυτόματο σύστημα εστίασης
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
|---|---|
| Laser Focus System: | Automatic (Optional) |
| Focus System: | High Resolution Laser Sensor (optional) |
Γαλλικό ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΚΟΠΗΣ ΜΕ LASER ΙΝΩΝ CNC MOTOREDUCER για Μέταλλο, Τροφοδοσία AC380V/50Hz και Τεχνολογία
| Application: | Cutting PCD/PCBN |
|---|---|
| Voltage: | 220V |
| Power: | 1500W |
Μηχανή κοπής λέιζερ CNC με ίνες AC380V/50Hz Ιδανική για κοπή βαρέων μετάλλων 1525 X 3050 mm
| Repeatability Accuracy: | ±0.02mm |
|---|---|
| Applicable Material: | Metal |
| Cooling Method: | Water Cooling |

