Όλα τα Προϊόντα
-
StevenΗ chn-τοπ καλή υπηρεσία προσφοράς πολύ και τα προϊόντα μας βοηθούν πολύ -
S.N. SharmaChn-τοπ η μηχανή με βοηθά για να βελτιώσει το imprresion μου για τις κινεζικές μηχανές -
MikeΚαλύτερα προϊόντα με την καλύτερη τιμή, chn-ΚΟΡΥΦΗ καλοψημένη!
λέξεις-κλειδιά [ cnc cutting machine ] αγώνας 321 προϊόντα.
Μηχανή κοπής λέιζερ CNC με ακρίβεια με ισχύ λέιζερ 800W και συνολική ισχύ 4 KW
| Focus System: | High Resolution Laser Sensor (optional) |
|---|---|
| Total Power: | 4 KW |
| Monitor System: | Industrial Camera + Optical Amplification Systems |
Αυτο-αναπτυγμένο σύστημα CNC βασισμένο σε παράθυρα για μηχανή κοπής λέιζερ ινών CNC
| Σύστημα ελέγχου λογισμικού: | Αυτο-αναπτύχθηκε σύστημα CNC βασισμένο σε Windows |
|---|---|
| Τέμνον κεφάλι: | Ειδικό έξοχο σκληρό υλικό τέμνον κεφάλι συνήθειας |
| Σύστημα λέιζερ: | Μονάδα λέιζερ ινών QCW800 |
Προηγμένες μηχανές κοπής λέιζερ Cnc με ίνες 4 KW με αποσυναρμολογητέο τραπέζι εργασίας
| Σύστημα CNC: | X/Y/Z υψηλή ακρίβεια μετακινούμενο Worktable, περιστροφικό ένας άξονας |
|---|---|
| Συνολική ισχύς: | 4 KW |
| Σύστημα ελέγχου λογισμικού: | Αυτο-αναπτύχθηκε σύστημα CNC βασισμένο σε Windows |
Μηχανή κοπής λέιζερ CNC με αυτο-αναπτυγμένο σύστημα CNC και προαιρετικό σύστημα εστίασης με αισθητήρα λέιζερ υψηλής ανάλυσης
| Monitor System: | Industrial Camera + Optical Amplification Systems |
|---|---|
| Power Supply: | 380V-3 Phases-5 Wires 50Hz |
| Total Power: | 4 KW |
Σύστημα Ελέγχου Cypcut CNC Fiber Laser Cutting Machine Εξοπλισμένο με Ταχύτητα Εργασίας 8m/λεπτό, Εξασφαλίζοντας Απόδοση Κοπής
| Working Speed: | 8m/ Minute |
|---|---|
| Power Demand: | Three Phase 380V / 50Hz / 60Hz |
| Cnc Or Not: | CNC |
Μηχανή κοπής με λέιζερ οπτικής ίνας CNC Sawtooth Platform με μήκος κύματος λέιζερ 1080nm±5 και ελεγκτή BECKHOFF Γερμανίας για επεξεργασία μετάλλων
| Work Environment: | 0-40 ℃, Humidity ≤ 80%, No Condensation |
|---|---|
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
| Coolingmethod: | Water Cooling |
CNC σύστημα περιστροφικό μια τέμνουσα μηχανή διαμαντιών άξονα με το σύστημα υδρόψυξης
| Τέμνον κεφάλι: | Ειδικό έξοχο σκληρό υλικό τέμνον κεφάλι συνήθειας |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 800w |
| Επιτραπέζιο ταξίδι: | 220*220*100mm (X*Y*Z) |
Μηχανή κοπής λέιζερ CNC με σύστημα λέιζερ QCW800 και εξατομικευμένη κεφαλή κοπής
| CNC System: | X/Y/Z High Precision Removable Worktable, Rotary A Axis |
|---|---|
| Focus System: | High Resolution Laser Sensor (optional) |
| Cutting Head: | Special Custom Super Hard Material Cutting Head |
Ειδικό σύστημα CNC για μηχανή κοπής λέιζερ CNC ινών που διασφαλίζει την ακριβή κοπή
| Focus System: | High Resolution Laser Sensor (optional) |
|---|---|
| Monitor System: | Industrial Camera + Optical Amplification Systems |
| Laser Focus System: | Automatic (Optional) |
Μηχανή κοπής λέιζερ ινών 800W με αυτοαναπτυγμένο σύστημα CNC και ακριβές τραπέζι εργασίας
| CNC System: | X/Y/Z High Precision Removable Worktable, Rotary A Axis |
|---|---|
| Power Supply: | 380V-3 Phases-5 Wires 50Hz |
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |

