Όλα τα Προϊόντα
-
StevenΗ chn-τοπ καλή υπηρεσία προσφοράς πολύ και τα προϊόντα μας βοηθούν πολύ -
S.N. SharmaChn-τοπ η μηχανή με βοηθά για να βελτιώσει το imprresion μου για τις κινεζικές μηχανές -
MikeΚαλύτερα προϊόντα με την καλύτερη τιμή, chn-ΚΟΡΥΦΗ καλοψημένη!
λέξεις-κλειδιά [ cnc cutting machine ] αγώνας 321 προϊόντα.
Αυτόματη CNC μετάλλων τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών, κόπτης υδρόψυξης PCD/PCBN
| Όνομα προϊόντων: | Αυτόματος PCD/PCBN λέιζερ ινών μετάλλων κόπτης τεμνουσών μηχανών |
|---|---|
| Τρόπος ψύξης: | Υδρόψυξη |
| Επιτραπέζιο ταξίδι: | 220*220*100mm (X*Y*Z) |
Βιομηχανική CNC τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών για τη χάραξη εργαλείων PCD/PCBN
| Εφαρμογή: | PCD/PCBN κόπτης |
|---|---|
| Πρότυπο: | 2022 νέο |
| Πιστοποιητικό: | CE, FDA |
Συνολική ισχύς 4KW Μηχανή κοπής λέιζερ ινών μετάλλου 380V Για PCD / PCBN
| Ονομασία του προϊόντος: | Συνολική ισχύς 4KW Μηχανή κοπής λέιζερ ινών μετάλλου για PCD/PCBN |
|---|---|
| Διάσταση: | 1500*920*1640mm |
| Δύναμη: | 380V |
CNCc 1500x920x1640mm τέμνουσα μηχανή 380v λέιζερ μετάλλων ινών με την πιστοποίηση FDA
| Εφαρμογή: | PCD/PCBN κόπτης |
|---|---|
| Πρότυπο: | 2022 νέο |
| Πιστοποιητικό: | CE, FDA |
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών κτυπήματος τεσσάρων άξονα, κόπτης 3000W PCD/PCBN
| Εφαρμογή: | PCD/PCBN κόπτης |
|---|---|
| Πρότυπο: | 2022 νέο |
| Πιστοποιητικό: | CE, FDA |
Μόνο αναπτυγμένο εξαιρετικά σκληρό υλικό CE τεμνουσών μηχανών 380V επικυρωμένο
| Όνομα προϊόντων: | Η chn-ΚΟΡΥΦΗ μόνος-η εξαιρετικά σκληρή υλική τέμνουσα μηχανή με 2 έτη gurranty |
|---|---|
| Διάσταση: | 1500*920*1640mm |
| Δύναμη: | 380V |
Βιομηχανική μηχανή κοπής λέιζερ CNC με αυτο-αναπτυγμένο σύστημα ελέγχου λογισμικού
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 380V-3Phases-5Wires |
|---|---|
| Σύστημα CNC: | Σύστημα CNC βασισμένο σε παράθυρα, X/Y/Z υψηλής ακρίβειας αφαιρούμενο, οπτικό 2 άξονα |
| Σύστημα εστίασης: | Εισαγόμενος αισθητήρας λέιζερ υψηλής ανάλυσης |
Υψηλής ακρίβειας χειριστή 4 άξονων CNC Laser Cutter με ίνες που τροφοδοτούνται από πηγή ίνων
| Συνολική ονομαστική ισχύς: | 10KW |
|---|---|
| Σύστημα εστίασης: | Εισαγόμενος αισθητήρας λέιζερ υψηλής ανάλυσης |
| Σύστημα ελέγχου λογισμικού: | Συστήματα ελέγχου PLC που αναπτύχθηκαν από τον ίδιο |
Μηχανή κοπής λέιζερ CNC 10KW με πηγή λέιζερ ινών και αυτόματη εκφόρτωση
| Σύστημα ελέγχου λογισμικού: | Συστήματα ελέγχου PLC που αναπτύχθηκαν από τον ίδιο |
|---|---|
| Πηγή λέιζερ: | Ίνα |
| Άξονας περιστροφής: | Σέρβο Άξονας περιστροφής υψηλής ακρίβειας |
X/Y/Z ακριβής μηχανή κοπής λέιζερ CNC με 800 W QCW σύστημα λέιζερ ινών
| Σύστημα λέιζερ: | Μονάδα λέιζερ ινών QCW800 |
|---|---|
| Σύστημα εστίασης λέιζερ: | Αυτοματοποιημένη (προαιρετική) |
| Τέμνον κεφάλι: | Ειδικό έξοχο σκληρό υλικό τέμνον κεφάλι συνήθειας |

