Όλα τα Προϊόντα
-
StevenΗ chn-τοπ καλή υπηρεσία προσφοράς πολύ και τα προϊόντα μας βοηθούν πολύ -
S.N. SharmaChn-τοπ η μηχανή με βοηθά για να βελτιώσει το imprresion μου για τις κινεζικές μηχανές -
MikeΚαλύτερα προϊόντα με την καλύτερη τιμή, chn-ΚΟΡΥΦΗ καλοψημένη!
λέξεις-κλειδιά [ cnc cutting machine ] αγώνας 321 προϊόντα.
Άξονας περιστροφής Μηχανή κοπής λέιζερ CNC ινών 10KW Συνολική ονομαστική ισχύς Οπτική 2 άξονας
| Συνολική ονομαστική ισχύς: | 10KW |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου λογισμικού: | Συστήματα ελέγχου PLC που αναπτύχθηκαν από τον ίδιο |
| Άξονας περιστροφής: | Σέρβο Άξονας περιστροφής υψηλής ακρίβειας |
Ταχύτητα κοπής έως 30 m/min Μηχανή κοπής λέιζερ CNC Fiber με λέιζερ Fiber και σερβοκινητήρα Schneider για κοπή ακριβείας
| Repeatability Accuracy: | ±0.02mm |
|---|---|
| Laser Cutting Head: | PRECITEC From Germany |
| Cuttingspeed: | Up To 30 M/min |
Λάιζερ μήκος κύματος 1064±5nm CNC Laser Fiber Cutting Machine με Taiwan YYC Gear και Rack και εισαγόμενο σύστημα εστίασης αισθητήρα λέιζερ υψηλής ανάλυσης
| Laser Wave Length: | 1080 NM |
|---|---|
| Total Power Consumption: | About 3600W |
| Transmission: | Taiwan YYC Gear And Rack |
Μηχανή κοπής με λέιζερ ινών CNC 1500KG με προαιρετικό αυτόματο σύστημα εστίασης λέιζερ και ηλεκτρικά εξαρτήματα Schneider για μεταλλουργία
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
|---|---|
| Working Speed: | 8m/ Minute |
| Dimension: | 8600*3700*1900mm |
Ελεγκτής CNC με σύστημα DSP CNC laser cutter με μήκος κύματος 1080nm μηχανή κοπής ακριβείας για εφαρμογές μεταποίησης μετάλλων
| Weight: | 1500KG |
|---|---|
| Traditional System: | Gantry Double Drive Structure |
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
Μηχάνημα CNC Laser Cutting με Raytool Controller 1525 X 3050 mm Μέγεθος του εργασιακού κομματιού
| Pipe Length: | 3-9m |
|---|---|
| Laser Head: | Swiss Raytools Auto-following |
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
Διαστάσεις τεμαχίου εργασίας 1525 X 3050 mm CNC μηχανή κοπής λέιζερ ινών με τάση 220V και ισχύ 1500W
| Voltage: | 220V |
|---|---|
| Traditional System: | Gantry Double Drive Structure |
| Trademark: | ACCURL |
Άξονας περιστροφής Σέρβο Άξονας περιστροφής υψηλής ακρίβειας Μηχανή κοπής λέιζερ CNC ινών με ελεγκτή Raytool μήκος σωλήνα 3-9m
| Pipe Length: | 3-9m |
|---|---|
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
| Controller: | Raytool |
Προηγμένη μηχανή CNC Fiber Laser με μήκος κύματος 1064±5nm και ελεγκτή Raytool
| Laser Head: | Swiss Raytools Auto-following |
|---|---|
| Controller: | Raytool |
| Rotation Axis: | Servo High Precision Rotation Axis |
Εργαστήριο παραγωγής Μηχανή κοπής λέιζερ CNC ινών για την επεξεργασία γυάλωσης υλικών PDC
| Σχήμα: | ZT-JGC200 |
|---|---|
| Τύπος ινών: | Λάιζερ ινών |
| Εφαρμογή: | Στροφή με λέιζερ PDC |

