Όλα τα Προϊόντα
-
StevenΗ chn-τοπ καλή υπηρεσία προσφοράς πολύ και τα προϊόντα μας βοηθούν πολύ -
S.N. SharmaChn-τοπ η μηχανή με βοηθά για να βελτιώσει το imprresion μου για τις κινεζικές μηχανές -
MikeΚαλύτερα προϊόντα με την καλύτερη τιμή, chn-ΚΟΡΥΦΗ καλοψημένη!
λέξεις-κλειδιά [ cnc cutting machine ] αγώνας 321 προϊόντα.
Τέμνουσα μηχανή δύναμης 800W CNC λέιζερ ινών για PCD, PCBN, τσιμενταρισμένο καρβίδιο
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή δύναμης 800W λέιζερ σκληρή υλική τέμνουσα εξαιρετικά με 2 έτη Gurranty |
|---|---|
| Διάσταση: | 1500*920*1640mm |
| Τρόπος ψύξης: | ΥΔΡΟΨΥΞΗ |
Τέμνουσα μηχανή μηχανών χάραξης λέιζερ PDC ινών PDC CNC
| Όνομα προϊόντων: | Χάραξη λέιζερ PDC ινών που κατασκευάζει τη μηχανή PDC CNC την τέμνουσα μηχανή |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Πιστοποίηση: | CE, FDA |
Μηχανή κοπής CNC υψηλής ακρίβειας QCW800 Fiber Laser Module με συνολική ισχύ 4KW
| CNC System: | X/Y/Z High Precision Removable Worktable, Rotary A Axis |
|---|---|
| Laser Power: | 800W |
| Power Supply: | 380V-3 Phases-5 Wires 50Hz |
Αυτόματο σύστημα εστίασης λέιζερ Μηχανή κοπής λέιζερ CNC ινών με μορφή DXF Εισαγωγή απευθείας και συνολική κατανάλωση ισχύος Περίπου 3600W Παρέχοντας ακρίβεια κοπής
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
|---|---|
| Laser Focus System: | Automatic (Optional) |
| Working Area: | 1500mm*3000mm |
Μηχανή κοπής μετάλλων με λέιζερ CNC για ειδικού σχήματος σωλήνες, για ακριβείς εφαρμογές βιομηχανικής μεταλλουργίας
| Working Range: | 1500x3000mm |
|---|---|
| Laser Type: | Fiber Laser |
| Color: | White |
Πλήρως Αυτόματο Σύστημα Λίπανσης CNC Μηχανή Κοπής Οπτικής Ίνας Λέιζερ με Αναλογική Βαλβίδα Αερίου SMC Ιαπωνίας και Εύρος Εργασίας 1500x3000mm
| Color: | White |
|---|---|
| Cutting Thickness: | 0.2mm To 30mm (depending On Material And Power) |
| Working Range: | 1500x3000mm |
Μηχανή κοπής με λέιζερ οπτικής ίνας CNC με περιστροφικό άξονα servo υψηλής ακρίβειας για κοπή μετάλλων
| Working Range: | 1500x3000mm |
|---|---|
| Color: | White |
| Machine Type: | Fiber Laser Cutting Machine |
τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων 380V 50Hz Cnc με το τετράγωνο σκοινί δύναμης
| Όνομα προϊόντων: | 2022 Cnc νέων μοντέλων τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων για το μέταλλο |
|---|---|
| Τρόπος ψύξης: | ΥΔΡΟΨΥΞΗ |
| Επιτραπέζιο ταξίδι: | 220*220*100mm (X*Y*Z) |
CNC αισθητήρων λέιζερ υψηλής ανάλυσης τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών για PDC
| Πρότυπο: | ZT-JGC200 |
|---|---|
| Τύπος ινών: | Λέιζερ ινών |
| Εφαρμογή: | Στροφή με λέιζερ PDC |
Cnc λέιζερ τεμνουσών μηχανών λέιζερ ινών που χαράσσει την τέμνουσα μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Cnc λέιζερ τεμνουσών μηχανών λέιζερ ινών που χαράσσει την τέμνουσα μηχανή |
|---|---|
| Πηγή λέιζερ: | Ίνα |
| Μέθοδος ελέγχου: | Λογισμικό |

