Όλα τα Προϊόντα
-
StevenΗ chn-τοπ καλή υπηρεσία προσφοράς πολύ και τα προϊόντα μας βοηθούν πολύ -
S.N. SharmaChn-τοπ η μηχανή με βοηθά για να βελτιώσει το imprresion μου για τις κινεζικές μηχανές -
MikeΚαλύτερα προϊόντα με την καλύτερη τιμή, chn-ΚΟΡΥΦΗ καλοψημένη!
λέξεις-κλειδιά [ cnc cutting machine ] αγώνας 321 προϊόντα.
Σύστημα ελέγχου HE MOSS Μηχανή κοπής λέιζερ CNC ινών 5mm από ανοξείδωτο χάλυβα Μέγιστο πάχος κοπής 380V / 50Hz τάση
| Maximum Speed: | 100m/min |
|---|---|
| Control System: | CNC Controller |
| Cutting Thickness Limit: | 5mm Stainless Steel |
380V / 50Hz τάση CNC Laser Cutter ινών για 5mm απενεργοποιημένο χάλυβα κόψιμο πάχος όριο
| Control System: | CNC Controller |
|---|---|
| Configuration: | 3-axis |
| Cutting Thickness Limit: | 5mm Stainless Steel |
Αδιάλειπτη λειτουργία με αέρα ψύξη σπινδύλα μηχανή κοπής λέιζερ CNC ινών και τεχνολογία PDC
| Maximum Speed: | 100m/min |
|---|---|
| Material: | PDC |
| Working Area: | 3*1.5 M |
Μηχανή κοπής λέιζερ ινών 380V με υπερσκληρή κεφαλή κοπής και σύστημα CNC
| Τέμνον κεφάλι: | Ειδικό έξοχο σκληρό υλικό τέμνον κεφάλι συνήθειας |
|---|---|
| Σύστημα παρακολούθησης: | Βιομηχανική κάμερα + οπτικά συστήματα ενίσχυσης |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 380V-3 Φάσεις-5 καλώδια 50Hz |
Μηχανές κοπής λέιζερ ινών με σύστημα CNC βασισμένο σε Windows και αυτόνομο λογισμικό
| Laser Power: | 800W |
|---|---|
| Total Power: | 4 KW |
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
Μηχανή κοπής λέιζερ 800W με περιστρεφόμενο άξονα A και αυτόματο σύστημα εστίασης λέιζερ
| Laser Focus System: | Automatic (Optional) |
|---|---|
| CNC System: | X/Y/Z High Precision Removable Worktable, Rotary A Axis |
| Focus System: | High Resolution Laser Sensor (optional) |
Συστήματα οπτικής ενίσχυσης βιομηχανικών φωτογραφικών μηχανών Μηχανή κοπής λέιζερ CNC ινών με περιστρεφόμενο άξονα Α
| Σύστημα εστίασης: | Αισθητήρας λέιζερ υψηλής ανάλυσης (προαιρετικός) |
|---|---|
| Συνολική ισχύς: | 4 KW |
| Σύστημα παρακολούθησης: | Βιομηχανική κάμερα + οπτικά συστήματα ενίσχυσης |
Μηχανή κοπής λέιζερ CNC με αυτο-αναπτυγμένο σύστημα ελέγχου λογισμικού
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 380V-3 Φάσεις-5 καλώδια 50Hz |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου λογισμικού: | Αυτο-αναπτύχθηκε σύστημα CNC βασισμένο σε Windows |
| Σύστημα εστίασης λέιζερ: | Αυτοματοποιημένη (προαιρετική) |
Σύστημα ελέγχου λογισμικού Μηχανή κοπής λέιζερ CNC ινών 380V 3 φάσεις 5 καλώδια 50Hz
| Σύστημα παρακολούθησης: | Βιομηχανική κάμερα + οπτικά συστήματα ενίσχυσης |
|---|---|
| Συνολική ισχύς: | 4 KW |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 380V-3 Φάσεις-5 καλώδια 50Hz |
Αυτόματο σύστημα εστίασης λέιζερ Μηχανή κοπής λέιζερ CNC ινών 4 KW για κοπή ακριβείας
| Σύστημα εστίασης: | Αισθητήρας λέιζερ υψηλής ανάλυσης (προαιρετικός) |
|---|---|
| Σύστημα εστίασης λέιζερ: | Αυτοματοποιημένη (προαιρετική) |
| Σύστημα ελέγχου λογισμικού: | Αυτο-αναπτύχθηκε σύστημα CNC βασισμένο σε Windows |

