Όλα τα Προϊόντα
-
StevenΗ chn-τοπ καλή υπηρεσία προσφοράς πολύ και τα προϊόντα μας βοηθούν πολύ -
S.N. SharmaChn-τοπ η μηχανή με βοηθά για να βελτιώσει το imprresion μου για τις κινεζικές μηχανές -
MikeΚαλύτερα προϊόντα με την καλύτερη τιμή, chn-ΚΟΡΥΦΗ καλοψημένη!
λέξεις-κλειδιά [ pcd blank ] αγώνας 357 προϊόντα.
Multiaxis κόπτης λέιζερ οπτικών ινών
| Εφαρμογή: | ΚΟΠΗ ΛΕΙΖΕΡ |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο υλικό:: | Μέταλλο, κρύσταλλο, PCD/PCBN |
| Σχήμα που υποστηρίζεται γραφικό: | AI, PLT, DXF, BMP, Dst, Dwg |
Προσαρμόσιμο Πολυκρυσταλλικό Διαμάντι Κοπτήρα ξυλείας για τις ανάγκες της επιχείρησής σας
| Model: | 1.0-10W |
|---|---|
| Density: | 3.52 G/cm3 |
| Size: | 60mm |
Ομαλή επιφάνεια που τελειώνει τα εργαλεία διαμαντιών PCBN που κόβουν CNC τη λείανση
| Υλικό: | PCD+Carbide |
|---|---|
| Διαμορφώστε το αριθ.: | DCGW11T304 |
| Εφαρμογή: | Κοπή εργαλείων PCD PCBN |
Το CE πιστοποίησε το ύψος 30mm ντύνοντας Cbn τους τροχούς άλεσης για τα τέμνοντα εργαλεία καρβιδίου
| Όνομα: | Ντύνοντας πέτρα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σάλτσα τροχών άλεσης |
| Shap: | Τροχός άλεσης |
380V 5 αλέθοντας μηχανή άξονα
| Εφαρμοστέος κλάδος: | Αεροναυτικό εργαλείο \ CNC PCD για τα εργαλεία |
|---|---|
| Τύπος μάρκετινγκ: | Hot Product 2021 |
| Χρώμα: | Μπλε |
2200W 5 CNC άξονα υψηλή ακρίβεια μύλων με το σύστημα Oline όργανο ελέγχου 17 ίντσας
| Εμπορικό σήμα: | CTSTC |
|---|---|
| Διαμορφώστε το αριθ.: | Zt-90CNC |
| Εφαρμογή: | Λείανση εργαλείων διαμαντιών PCD PCBN |
0-30mm Focus Adjusting Range Laser Engraving Machine for Stripping Wire 110×110mm Fast and Accurate Engraving
| Focus Adjusting Range: | 0-30mm |
|---|---|
| Output Power: | ≤100W |
| Operating System: | EZCAD |
CNC πάχους 1mm ακριβής μηχανών χάραξης λέιζερ ινών που τοποθετείται
| Πηγή λέιζερ: | Ίνα |
|---|---|
| CNC: | Ναι |
| Εφαρμογή: | Χάραξη λέιζερ, monocrystals PCD/CBN τσιπ διαμαντιών στην τσουγκράνα |
ο τροχός άλεσης τροχών άλεσης φλυτζανιών Daimond διαμέτρων 300mm 6A2 ευαλοποίησε το δεσμό
| Μορφή: | Κυπελοειδής |
|---|---|
| Μέγεθος: | 300*127mm |
| Λειαντικός: | Διαμάντι |
20KW κενή συγκολλώντας μηχανή 960 βαθμού για τα εξαιρετικά σκληρά υλικά
| Τύπος μηχανών:: | Συγκολλώντας μηχανή κενού/συγκόλλησης |
|---|---|
| Βιομηχανία εφαρμογής: | Αεροναυτικό εργαλείο \ CNC PCD για τα εργαλεία |
| Τμήματα πυρήνων: | Μηχανή |

