Όλα τα Προϊόντα
-
StevenΗ chn-τοπ καλή υπηρεσία προσφοράς πολύ και τα προϊόντα μας βοηθούν πολύ -
S.N. SharmaChn-τοπ η μηχανή με βοηθά για να βελτιώσει το imprresion μου για τις κινεζικές μηχανές -
MikeΚαλύτερα προϊόντα με την καλύτερη τιμή, chn-ΚΟΡΥΦΗ καλοψημένη!
λέξεις-κλειδιά [ pcd blank ] αγώνας 357 προϊόντα.
CNC συνήθειας CTSTC υψηλή ακρίβεια υπηρεσιών μετάλλων τέμνουσα για τα τέμνοντα εργαλεία PCBN
| Τύπος λέιζερ: | Ίνα |
|---|---|
| Υλικό: | PCD/PCBN |
| Τέμνων εξοπλισμός: | Zt-JGQG6SE |
600mm/Min CNC τέμνουσα υπηρεσία μετάλλων για τα κυβικά τέμνοντα εργαλεία νιτριδίων βορίου
| Τύπος λέιζερ: | Ίνα |
|---|---|
| Υλικό: | PCD/PCBN |
| Τέμνων εξοπλισμός: | Zt-JGQG6SE |
Προσαρμοσμένη CNC 2$α μορφή υπηρεσιών μετάλλων τέμνουσα για τα σκληρά υλικά
| Τύπος λέιζερ: | Ίνα |
|---|---|
| Υλικό: | PCD/PCBN |
| Τέμνων εξοπλισμός: | Zt-JGQG6SE |
CNC τέμνουσα υπηρεσία μετάλλων για τα εργαλεία PCBN
| Τύπος λέιζερ: | Ινα |
|---|---|
| Υλικό: | PCD/PCBN |
| Τέμνων εξοπλισμός: | Zt-JGQG6SE |
Μηχάνημα Χάραξης Fiber Laser Table Travel 200*200*60mm με Σύστημα Αερόψυξης και Μη Αναλώσιμα
| Cooling System: | Air Cooling |
|---|---|
| Min Liner Width: | 0.01mm |
| Applicable Material: | Metal, Stone, Wood |
Air Cooling Engraving Machine 0-30mm Focus Adjusting Range for Precise Engraving Needs
| Interface: | USB |
|---|---|
| Cooling Method: | Air Cooling |
| Power Supply: | AC 220V/50Hz |
Stripping Wire 110×110mm and Focus Adjusting Range 0-30mm PDC Processing Machine for Customer Requirements
| Max Processing Depth: | ≤1mm |
|---|---|
| Minimum Character: | 0.15mm*0.15mm |
| Power Supply: | AC 220V/50Hz |
CNC μηχανή στροφής λέιζερ τεμνουσών μηχανών λέιζερ ινών για το υλικό PDC
| Σχήμα: | ZT-JGC200 |
|---|---|
| Τύπος ινών: | Λάιζερ ινών |
| Εφαρμογή: | Στροφή με λέιζερ PDC |
Εργαστήριο παραγωγής Μηχανή κοπής λέιζερ CNC ινών για την επεξεργασία γυάλωσης υλικών PDC
| Σχήμα: | ZT-JGC200 |
|---|---|
| Τύπος ινών: | Λάιζερ ινών |
| Εφαρμογή: | Στροφή με λέιζερ PDC |
CNC αισθητήρων λέιζερ υψηλής ανάλυσης τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών για PDC
| Πρότυπο: | ZT-JGC200 |
|---|---|
| Τύπος ινών: | Λέιζερ ινών |
| Εφαρμογή: | Στροφή με λέιζερ PDC |

