Όλα τα Προϊόντα
-
StevenΗ chn-τοπ καλή υπηρεσία προσφοράς πολύ και τα προϊόντα μας βοηθούν πολύ -
S.N. SharmaChn-τοπ η μηχανή με βοηθά για να βελτιώσει το imprresion μου για τις κινεζικές μηχανές -
MikeΚαλύτερα προϊόντα με την καλύτερη τιμή, chn-ΚΟΡΥΦΗ καλοψημένη!
λέξεις-κλειδιά [ pcd blank ] αγώνας 357 προϊόντα.
Καλές τέμνουσες υπηρεσίες λέιζερ ινών εμφάνισης για 2$α μορφή εργαλείων PCBN την κενή
| Τύπος λέιζερ: | Ίνα |
|---|---|
| Υλικό: | PCD/PCBN |
| Τέμνων εξοπλισμός: | Zt-JGQG6SE |
Λεπτή υψηλή αφαίρεση Rates150mm τροχών άλεσης φλυτζανιών Daimond τριξιμάτων για κεραμικό
| Εμπορικό σήμα: | Chn-ΚΟΡΥΦΗ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 150*40*40*10mm |
| Δεσμός: | ιλιγγιώδης |
υψηλής αντοχής αντίσταση εργαλείων 54mm PCBN για σκληρό Aolly
| Όνομα: | Πολυκρυσταλλικό κυβικό νιτρίδιο βορίου |
|---|---|
| Χρήση: | Εργαλεία PCBN |
| Εφαρμογή: | Φαιός χυτοσίδηρος, HSS, κονδυλώδης χυτοσίδηρος |
Μηχανή χαρακτικής υψηλής ακρίβειας με ± 0,003 mm επαναλαμβανόμενη ακρίβεια και μη καταναλωτικό σχεδιασμό
| Speed: | Speed |
|---|---|
| Min Liner Width: | 0.01mm |
| Communication Interface: | USB |
Μηχανή επεξεργασίας PDC LB-MF20 0-30mm Πεδίο ρύθμισης εστίασης για ακριβή και ομαλή επεξεργασία
| Min Liner Width: | 0.01mm |
|---|---|
| Repeated Precision: | ±0.003mm |
| Consumable: | Non |
Επικυρωμένοι CE τροχοί άλεσης διαμαντιών 6A2 για τα ένθετα καρβιδίου
| Πιό τυφλός: | Πιό τυφλός |
|---|---|
| Όνομα: | Τροχός άλεσης |
| Μέγεθος: | 150*40*40*10*10 |
Engraver 1064nm λέιζερ ινών αερόψυξης 30w για το διακόπτη τσιπ
| Πρότυπο: | Zt-JGDK26 |
|---|---|
| Τύπος ινών: | Λέιζερ ινών |
| Εφαρμογή: | Χάραξη λέιζερ διαμαντιών PCD PCBN |
Κενή συγκολλώντας κόλλα πιστοποίησης MSDC για τη συγκόλληση διαμαντιών
| Εφαρμογή: | ΣΥΓΚΌΛΛΗΣΗ ΕΡΓΑΛΕΊΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΙΏΝ PCD PCBN |
|---|---|
| Υλικό: | Συγκόλληση εργαλείων διαμαντιών PCD PCBN |
| MOQ: | 100 γρ |
Υδρόψυξη μηχανών συγκόλλησης συγκόλλησης 15KW 380V για CVD το διαμάντι
| Διαμορφώστε το αριθ.: | Zt-ZKHJ180 |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | Chn-ΚΟΡΥΦΗ |
| Όνομα προϊόντων: | Κενή συγκολλώντας μηχανή |
100g καμία συγκολλώντας κόλλα ροής οξείδωσης για το κεραμικό διαμάντι ND MD
| Υλικό: | Εργαλεία διαμαντιών PCD PCBN που συγκολλούν τη ροή |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Συγκόλληση εργαλείων διαμαντιών |
| Αρχικός: | ΗΠΑ |

