Όλα τα Προϊόντα
-
StevenΗ chn-τοπ καλή υπηρεσία προσφοράς πολύ και τα προϊόντα μας βοηθούν πολύ -
S.N. SharmaChn-τοπ η μηχανή με βοηθά για να βελτιώσει το imprresion μου για τις κινεζικές μηχανές -
MikeΚαλύτερα προϊόντα με την καλύτερη τιμή, chn-ΚΟΡΥΦΗ καλοψημένη!
λέξεις-κλειδιά [ pcd blank ] αγώνας 357 προϊόντα.
Αυτόματος τέμνων μύλος εργαλείων για τη λείανση υλικών PCD/PCBN HSS
| Βάρος: | 1450KGS |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων proviede: | Σε απευθείας σύνδεση στήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπη |
| Όνομα προϊόντων: | Αυτόματος τέμνων μύλος εργαλείων για τη λείανση υλικών PCD/PCBN HSS |
Προηγμένη κενή ροή συγκόλλησης για την ένωση εργαλείων διαμαντιών
| Θερμοκρασία συγκόλλησης: | 750-900 βαθμός |
|---|---|
| Εφαρμογή: | pcd/pcbn υλική συγκόλληση |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | 800-41 |
Υψηλής αντοχής PCBN PCD υδρόψυξη μηχανών συγκόλλησης εργαλείων κενή
| Namee προϊόντων: | Υψηλής αντοχής PCBN PCD καλύτερος πωλητής μηχανών εργαλείων κενός συγκολλώντας |
|---|---|
| Διαμορφώστε το αριθ.: | Zt-ZKHJ180E |
| Εφαρμογή: | ΣΥΓΚΌΛΛΗΣΗ ΕΡΓΑΛΕΊΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΙΏΝ PCD PCBN |
Λεπτός τροχός άλεσης φλυτζανιών Daimond εργαλείων διαμαντιών PCD PCBN, CBN τροχός άλεσης 6A2
| Εφαρμογή: | ΛΕΊΑΝΣΗ ΕΡΓΑΛΕΊΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΙΏΝ PCD PCBN |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | Chn-ΚΟΡΥΦΗ |
| Όνομα: | Τροχός άλεσης |
Αλέθοντας μηχανή 2.2KW 380V CNC με το σύστημα ανοικτής γραμμής όργανο ελέγχου 17 ίντσας
| Εμπορικό σήμα: | Chn-ΚΟΡΥΦΗ |
|---|---|
| Διαμορφώστε το αριθ.: | Zt-90 |
| Εφαρμογή: | Λείανση εργαλείων διαμαντιών PCD PCBN |
Τέμνουσα μηχανή δύναμης 800W CNC λέιζερ ινών για PCD, PCBN, τσιμενταρισμένο καρβίδιο
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή δύναμης 800W λέιζερ σκληρή υλική τέμνουσα εξαιρετικά με 2 έτη Gurranty |
|---|---|
| Διάσταση: | 1500*920*1640mm |
| Τρόπος ψύξης: | ΥΔΡΟΨΥΞΗ |
τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων 380V 50Hz Cnc με το τετράγωνο σκοινί δύναμης
| Όνομα προϊόντων: | 2022 Cnc νέων μοντέλων τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων για το μέταλλο |
|---|---|
| Τρόπος ψύξης: | ΥΔΡΟΨΥΞΗ |
| Επιτραπέζιο ταξίδι: | 220*220*100mm (X*Y*Z) |
Κενή συγκολλώντας υπηρεσία υψηλής αποδοτικότητας εργαλείων PCBN τέμνουσα συγκολλώντας
| όνομα: | Κενή συγκολλώντας υπηρεσία για τα εργαλεία PCD/PCBN |
|---|---|
| Συγκολλώντας τύπος: | Κενή συγκόλληση |
| Χρόνος κύκλων συγκόλλησης: | Λιγότερο από 90min |
Βιομηχανικοί τροχοί άλεσης διαμαντιών για την τραχιά & λεπτή λείανση
| Όνομα: | Της Κίνας χρυσοί τροχοί άλεσης διαμαντιών προμηθευτών βιομηχανικοί για την τραχιά & λεπτή λείανση |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | Διαθέσιμος |
| Μορφή: | Κυπελοειδής |
Τέμνουσα υψηλή ακρίβεια λέιζερ ινών CTSTC για τα κενά εργαλεία PCBN
| Τύπος λέιζερ: | Ίνα |
|---|---|
| Υλικό: | PCD/PCBN |
| Τέμνων εξοπλισμός: | Zt-JGQG6SE |

