Όλα τα Προϊόντα
-
StevenΗ chn-τοπ καλή υπηρεσία προσφοράς πολύ και τα προϊόντα μας βοηθούν πολύ -
S.N. SharmaChn-τοπ η μηχανή με βοηθά για να βελτιώσει το imprresion μου για τις κινεζικές μηχανές -
MikeΚαλύτερα προϊόντα με την καλύτερη τιμή, chn-ΚΟΡΥΦΗ καλοψημένη!
λέξεις-κλειδιά [ laser cutting service ] αγώνας 326 προϊόντα.
Υπερ-σκληρό υλικό Κόψιμο μηχανή laser CNC ινών με ειδική προσαρμοσμένη κεφαλή κοπής και περιστρεφόμενο άξονα Α
| Software Control System: | Self-developed CNC System Based On Windows |
|---|---|
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
| Cutting Head: | Special Custom Super Hard Material Cutting Head |
Λέιζερ CNC κοπής ινών με μήκος κύματος 1064±5nm για εφαρμογές κοπής μετάλλων σε σωλήνες μήκους 3-9m
| Total Power: | 20KW |
|---|---|
| Controller: | Raytool |
| Laser Wavelength: | 1064±5nm |
Ελεγκτής CNC με σύστημα DSP CNC laser cutter με μήκος κύματος 1080nm μηχανή κοπής ακριβείας για εφαρμογές μεταποίησης μετάλλων
| Weight: | 1500KG |
|---|---|
| Traditional System: | Gantry Double Drive Structure |
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
Μηχανή κοπής με λέιζερ οπτικής ίνας CNC Sawtooth Platform με μήκος κύματος λέιζερ 1080nm±5 και ελεγκτή BECKHOFF Γερμανίας για επεξεργασία μετάλλων
| Work Environment: | 0-40 ℃, Humidity ≤ 80%, No Condensation |
|---|---|
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
| Coolingmethod: | Water Cooling |
Μηχανή CNC με διπλό κινητήρα με δομή και υποστήριξη ηλεκτρικού συστήματος Schneider
| Work Environment: | 0-40 ℃, Humidity ≤ 80%, No Condensation |
|---|---|
| Focus System: | High Resolution Laser Sensor (optional) |
| Color: | Optional |
Μηχανή κοπής CNC υψηλής ακρίβειας QCW800 Fiber Laser Module με συνολική ισχύ 4KW
| CNC System: | X/Y/Z High Precision Removable Worktable, Rotary A Axis |
|---|---|
| Laser Power: | 800W |
| Power Supply: | 380V-3 Phases-5 Wires 50Hz |
CNC μηχανή στροφής λέιζερ τεμνουσών μηχανών λέιζερ ινών για το υλικό PDC
| Σχήμα: | ZT-JGC200 |
|---|---|
| Τύπος ινών: | Λάιζερ ινών |
| Εφαρμογή: | Στροφή με λέιζερ PDC |
Μόνο αναπτυγμένο εξαιρετικά σκληρό υλικό CE τεμνουσών μηχανών 380V επικυρωμένο
| Όνομα προϊόντων: | Η chn-ΚΟΡΥΦΗ μόνος-η εξαιρετικά σκληρή υλική τέμνουσα μηχανή με 2 έτη gurranty |
|---|---|
| Διάσταση: | 1500*920*1640mm |
| Δύναμη: | 380V |
2$α στενή κοπή λέιζερ Kerf PCD μορφής για τα κυβικά εργαλεία νιτριδίων βορίου
| Τύπος λέιζερ: | Ίνα |
|---|---|
| Υλικό: | PCD/PCBN |
| Τέμνων εξοπλισμός: | Zt-JGQG6SE |
CNC μηχανή στροφής λέιζερ για PDC zt-JGC200
| Πρότυπο: | ZT-JGC200 |
|---|---|
| Τύπος ινών: | Λέιζερ ινών |
| Εφαρμογή: | Στροφή με λέιζερ PDC |

