Όλα τα Προϊόντα
-
StevenΗ chn-τοπ καλή υπηρεσία προσφοράς πολύ και τα προϊόντα μας βοηθούν πολύ -
S.N. SharmaChn-τοπ η μηχανή με βοηθά για να βελτιώσει το imprresion μου για τις κινεζικές μηχανές -
MikeΚαλύτερα προϊόντα με την καλύτερη τιμή, chn-ΚΟΡΥΦΗ καλοψημένη!
λέξεις-κλειδιά [ laser cutting service ] αγώνας 326 προϊόντα.
Μηχανή κοπής λέιζερ CNC με αυτο-αναπτυγμένο σύστημα CNC και προαιρετικό σύστημα εστίασης με αισθητήρα λέιζερ υψηλής ανάλυσης
| Monitor System: | Industrial Camera + Optical Amplification Systems |
|---|---|
| Power Supply: | 380V-3 Phases-5 Wires 50Hz |
| Total Power: | 4 KW |
Άξονας περιστροφής Σέρβο Άξονας περιστροφής υψηλής ακρίβειας Μηχανή κοπής λέιζερ CNC ινών με ελεγκτή Raytool μήκος σωλήνα 3-9m
| Pipe Length: | 3-9m |
|---|---|
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
| Controller: | Raytool |
Λάιζερ μήκος κύματος 1064±5nm CNC Laser Fiber Cutting Machine με Taiwan YYC Gear και Rack και εισαγόμενο σύστημα εστίασης αισθητήρα λέιζερ υψηλής ανάλυσης
| Laser Wave Length: | 1080 NM |
|---|---|
| Total Power Consumption: | About 3600W |
| Transmission: | Taiwan YYC Gear And Rack |
Σερβοκινητήρας Schneider laser fiber cnc machine τριών φάσεων 380V 50Hz 60Hz αυτοματοποιημένη τεχνολογία κοπής λέιζερ
| Drawing Programming Mode: | AI, DWG, PLT, DXF Format Import Directly |
|---|---|
| Total Power Consumption: | About 3600W |
| Servo Motor: | Schneider |
Προηγμένες μηχανές κοπής λέιζερ Cnc με ίνες 4 KW με αποσυναρμολογητέο τραπέζι εργασίας
| Σύστημα CNC: | X/Y/Z υψηλή ακρίβεια μετακινούμενο Worktable, περιστροφικό ένας άξονας |
|---|---|
| Συνολική ισχύς: | 4 KW |
| Σύστημα ελέγχου λογισμικού: | Αυτο-αναπτύχθηκε σύστημα CNC βασισμένο σε Windows |
Μηχανή κοπής λέιζερ CNC με ίνες ακριβείας 380V-3 φάσεις-5 καλώδια 50Hz Δίπλωμα ηλεκτρικής ενέργειας Αυτο-αναπτυγμένο σύστημα CNC βασισμένο σε Windows
| CNC System: | X/Y/Z High Precision Removable Worktable, Rotary A Axis |
|---|---|
| Software Control System: | Self-developed CNC System Based On Windows |
| Monitor System: | Industrial Camera + Optical Amplification Systems |
Μηχανή κοπής λέιζερ CNC με υψηλής ανάλυσης αισθητήρα λέιζερ με συστήματα οπτικής ενίσχυσης βιομηχανικής κάμερας
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
|---|---|
| Total Power: | 4 KW |
| Software Control System: | Self-developed CNC System Based On Windows |
Υψηλής ανάλυσης αισθητήρας λέιζερ προαιρετικό CNC Laser Fiber Machine με ειδικό Custom Super Hard Material Cutting Head
| Laser Power: | 800W |
|---|---|
| Software Control System: | Self-developed CNC System Based On Windows |
| Power Supply: | 380V-3 Phases-5 Wires 50Hz |
380V 3 φάσεις 5 καλώδια 50Hz μηχανή κοπής λέιζερ CNC με αυτόματο σύστημα εστίασης
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
|---|---|
| Laser Focus System: | Automatic (Optional) |
| Focus System: | High Resolution Laser Sensor (optional) |
Γαλλικό ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΚΟΠΗΣ ΜΕ LASER ΙΝΩΝ CNC MOTOREDUCER για Μέταλλο, Τροφοδοσία AC380V/50Hz και Τεχνολογία
| Application: | Cutting PCD/PCBN |
|---|---|
| Voltage: | 220V |
| Power: | 1500W |

