Όλα τα Προϊόντα
-
StevenΗ chn-τοπ καλή υπηρεσία προσφοράς πολύ και τα προϊόντα μας βοηθούν πολύ -
S.N. SharmaChn-τοπ η μηχανή με βοηθά για να βελτιώσει το imprresion μου για τις κινεζικές μηχανές -
MikeΚαλύτερα προϊόντα με την καλύτερη τιμή, chn-ΚΟΡΥΦΗ καλοψημένη!
λέξεις-κλειδιά [ laser cutting service ] αγώνας 326 προϊόντα.
Αυτόματο σύστημα εστίασης λέιζερ προαιρετικό laser cutter ινών cnc προσφέροντας Taiwan YYC Gear And Rack Μεταφορά για και ακριβή επεξεργασία μετάλλων
| Cutting Materials: | Stainless Steel Carbon Steel Etc |
|---|---|
| Working Area: | 1500mm*3000mm |
| Laser Power: | 1-12KW |
Τρίψιμο με ακρίβεια με σύστημα ελέγχου HE MOSS CNC Laser Metal Cutter με ταχύτητα 100m/min
| Laser Source Brand: | Trumpf |
|---|---|
| Spindle: | Air Cooling |
| Cutting Thickness Limit: | 5mm Stainless Steel |
Μηχανή CNC για την ακρίβεια κοπής ινών λέιζερ με διαμόρφωση 3-άξονων και μέγιστη ταχύτητα 100m/min
| Control System: | CNC Controller |
|---|---|
| Spindle: | Air Cooling |
| Cutting Thickness Limit: | 5mm Stainless Steel |
Διαστάσεις τεμαχίου εργασίας 1525 X 3050 mm CNC μεταλλικός κόφτης λέιζερ με σχεδιασμό δομής διπλής κίνησης Gantry
| Material: | PDC |
|---|---|
| Total Power: | 20KW |
| Laser Wavelength: | 1064±5nm |
Προηγμένη μηχανή CNC Fiber Laser με μήκος κύματος 1064±5nm και ελεγκτή Raytool
| Laser Head: | Swiss Raytools Auto-following |
|---|---|
| Controller: | Raytool |
| Rotation Axis: | Servo High Precision Rotation Axis |
Μηχανή χαρακτικής λέιζερ ινών ψύξης αέρα Σύστημα λέιζερ CNC ινών για ακριβείς βιομηχανικές εφαρμογές σήμανσης και κοπής
| Power: | 10w |
|---|---|
| Positioning Accuracy: | ≤0.01mm |
| Wavelength: | 10640nm |
Μηχανή χάραξης με οπτική ίνα CNC για βιομηχανική κοπή και σήμανση μετάλλων, ξύλου, πλαστικού με ακριβή απόδοση
| Wavelength: | 10640nm |
|---|---|
| Type: | Type |
| Cooling Method: | Air Cooling |
Ακριβής Κόψιμο CNC Laser Cutter Fiber με αυτόματο σύστημα εστίασης λέιζερ και περιστρεφόμενο άξονα Α
| Focus System: | High Resolution Laser Sensor (optional) |
|---|---|
| Total Power: | 4 KW |
| Power Supply: | 380V-3 Phases-5 Wires 50Hz |
CNC πάχους 1mm ακριβής μηχανών χάραξης λέιζερ ινών που τοποθετείται
| Πηγή λέιζερ: | Ίνα |
|---|---|
| CNC: | Ναι |
| Εφαρμογή: | Χάραξη λέιζερ, monocrystals PCD/CBN τσιπ διαμαντιών στην τσουγκράνα |
Σύστημα εστίασης αισθητήρα λέιζερ υψηλής ανάλυσης
| Σύστημα εστίασης: | Εισαγόμενος αισθητήρας λέιζερ υψηλής ανάλυσης |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου λογισμικού: | Συστήματα ελέγχου PLC που αναπτύχθηκαν από τον ίδιο |
| Πηγή λέιζερ: | Ίνα |

