Όλα τα Προϊόντα
-
StevenΗ chn-τοπ καλή υπηρεσία προσφοράς πολύ και τα προϊόντα μας βοηθούν πολύ -
S.N. SharmaChn-τοπ η μηχανή με βοηθά για να βελτιώσει το imprresion μου για τις κινεζικές μηχανές -
MikeΚαλύτερα προϊόντα με την καλύτερη τιμή, chn-ΚΟΡΥΦΗ καλοψημένη!
λέξεις-κλειδιά [ laser cutting service ] αγώνας 326 προϊόντα.
Πλήρως αυτόματο σύστημα λίπανσης μηχανή κοπής λέιζερ οπτικής ίνας CNC παρέχοντας ακρίβεια επανατοποθέτησης ±0,02mm για εργασίες επεξεργασίας μετάλλων
| Lubrication System: | Fully Automatic |
|---|---|
| Gas Proportional Valve: | SMC (Japan) |
| Rotation Axis: | Servo High Precision Rotation Axis |
Μαρμάρινος κόπτης λέιζερ επιτραπέζιων CNC ινών βάσεων για CVD/το σάπφειρο
| Εφαρμογή: | Εξαιρετικά σκληρή υλική κοπή |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
Επαγγελματική μηχανή κοπής και χάραξης λέιζερ PDC με τον άξονα 3
| Όνομα προϊόντων: | Επαγγελματική χάραξη μηχανών PDC κοπής και χάραξης λέιζερ με τον άξονα 3 |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Πιστοποίηση: | CE, FDA |
Cnc μηχανή κοπής και χάραξης λέιζερ ινών με άξονα 3 τον οπτικό 2 άξονα
| Όνομα προϊόντων: | Επαγγελματική χάραξη μηχανών PDC κοπής και χάραξης λέιζερ με τον άξονα 3 |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Πιστοποίηση: | CE, FDA |
Ταχύτητα Εργασίας 8m/λεπτό, cnc μηχανή κοπής λέιζερ ινών. Η τεχνολογία Fiber Laser είναι ιδανική για βιομηχανικές διαδικασίες κατασκευής μετάλλων.
| Laser Head: | Swiss Raytools Auto-following |
|---|---|
| Power Demand: | Three Phase 380V / 50Hz / 60Hz |
| Transmission Mode: | Rack And Pinion |
Ταϊβάν YYC Gear And Rack Transmission cnc μεταλλικό λέιζερ κοπτήρα κατασκευασμένο για την κοπή ανοξείδωτου χάλυβα άνθρακα χάλυβα και διάφορα μεταλλικά υλικά
| Laser Power: | 1-12KW |
|---|---|
| Max Removing Speed: | 600mm/min Manual (standard) |
| Laser Wave Length: | 1080 NM |
CNC σύστημα περιστροφικό μια τέμνουσα μηχανή διαμαντιών άξονα με το σύστημα υδρόψυξης
| Τέμνον κεφάλι: | Ειδικό έξοχο σκληρό υλικό τέμνον κεφάλι συνήθειας |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 800w |
| Επιτραπέζιο ταξίδι: | 220*220*100mm (X*Y*Z) |
Ανάλυση υψηλής ανάλυσης αισθητήρα λέιζερ CNC Μεταλλικό λέιζερ κοπτήρα σχεδιασμένο για μεταλλική επεξεργασία και βιομηχανικές εργασίες κοπής ακριβείας
| Lasertype: | Fiber Laser |
|---|---|
| Transmission Mode: | Rack And Pinion |
| Cutting Head: | Switerland Raytools |
Ελβετία Raytools Cutting Head μηχανή CNC με λέιζερ ινών που παρέχει ακρίβεια επαναλήψεως + - 0,02 mm βελτιστοποιημένη για την κοπή φύλλων μετάλλου
| Function: | Cutting Metal Materials |
|---|---|
| Lasertype: | Fiber Laser |
| Repeatability Accuracy: | ±0.02mm |
Μηχανή κοπής λέιζερ CNC ινών υψηλής ακρίβειας
| Σύστημα εστίασης: | Εισαγόμενος αισθητήρας λέιζερ υψηλής ανάλυσης |
|---|---|
| Πηγή λέιζερ: | Ίνα |
| Άξονας περιστροφής: | Σέρβο Άξονας περιστροφής υψηλής ακρίβειας |

