Όλα τα Προϊόντα
-
StevenΗ chn-τοπ καλή υπηρεσία προσφοράς πολύ και τα προϊόντα μας βοηθούν πολύ -
S.N. SharmaChn-τοπ η μηχανή με βοηθά για να βελτιώσει το imprresion μου για τις κινεζικές μηχανές -
MikeΚαλύτερα προϊόντα με την καλύτερη τιμή, chn-ΚΟΡΥΦΗ καλοψημένη!
λέξεις-κλειδιά [ cnc cutting machine ] αγώνας 309 προϊόντα.
Εργαλεία λαδάκονο καρβιδίου PCD PCBN με την κυπελοειδή σάλτσα Stone διαμαντιών
| Όνομα: | Εργαλεία λαδάκονο καρβιδίου PCD PCBN με την κυπελοειδή σάλτσα Stone διαμαντιών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αλέθοντας μηχανή/τροχός άλεσης |
| Τύπος: | λειαντικός δίσκος |
Ένθετα εργαλείων καρβιδίου cOem κραμάτων βολφραμίου για το χάλυβα
| Όνομα: | Ο χάλυβας Yungsten κραμάτων βολφραμίου παρεμβάλλει τα αλέθοντας εργαλεία τον κόπτη για του σκληρού υ |
|---|---|
| Υλικά σώματος: | Κράμα βολφραμίου άνθρακα |
| Εφαρμογή:: | Κοπή MateL |
Προηγμένη κενή ροή συγκόλλησης για την ένωση εργαλείων διαμαντιών
| Θερμοκρασία συγκόλλησης: | 750-900 βαθμός |
|---|---|
| Εφαρμογή: | pcd/pcbn υλική συγκόλληση |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | 800-41 |
Δεσμός Vertrifed τύπων ροδών 6A2 επιδέσμου διαμαντιών εργαλείων PCBN PCD
| Εμπορικό σήμα: | Chn-ΚΟΡΥΦΗ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 150*40*40*10mm |
| Δεσμός: | ιλιγγιώδης |
Τρίχωμα εργαλείων υψηλής ακρίβειας που έχει σχεδιαστεί για τη διατήρηση των αιχμηρών άκρων και των ακριβών διαστάσεων στη συντήρηση των εργαλείων
| Compatibility: | Suitable For CNC Machines, Manual Grinders |
|---|---|
| Body Type: | Round |
| Diamond Width: | 3mm, 5mm, 10mm, 15mm, 20mm |
Το εξωτερικό γυρίζοντας τετραγωνικό καρβίδιο παρεμβάλλει τα σκληρά αλέθοντας εργαλεία Pcd κοπτών υλικών
| Όνομα: | Εξωτερικά εργαλεία στροφής για τα αλέθοντας εργαλεία κοπτών των σκληρών υλικών |
|---|---|
| Υλικά σώματος: | Κράμα βολφραμίου άνθρακα |
| Εφαρμογή:: | PCD/PCBN κοπή |
Μέση αντοχή PCD κενό με εγγύηση ενός έτους και υψηλή αντοχή σε τριβές
| Λειαντική αντίσταση: | Υψηλή |
|---|---|
| Τύπος: | Γύρω |
| Τελεία επιφανείας: | βουρτσισμένα |
Ακτίνα άκρης 0-70mm PCD PCBN υλικά λειαντήρας Διάμετρος τροχού λείανσης 150mm σχεδιασμένος για σταθερή απόδοση λείανσης
| Maxgrindingdiameter: | 150 Mm |
|---|---|
| Angle Encoder: | FAGOR |
| Grinding Wheel Diameter: | 150mm |
Αποδοτικότητα μύλων εργαλείων μύλων PCBN PCD υψηλή εξαιρετικά σκληρή υλική
| Αριθμός Μοντέλου.: | ZT-90CNC |
|---|---|
| Γραμμική φωτογραφική διαφάνεια: | SCHNEEBERGER |
| μειωτής: | YASKAWA |
Κενό 1,6 2,0 3.2mm πάχος ADICO PCBN για το φαιό χυτοσίδηρο χυτοσιδήρου HSS κονδυλώδη
| Όνομα: | Κενό ADICO PCBN με το πάχος 1.6/2.0/3.2mm για το φαιό χυτοσίδηρο, HSS, κονδυλώδης χυτοσίδηρος |
|---|---|
| Χρήση: | Εργαλεία PCBN |
| Εφαρμογή: | Φαιός χυτοσίδηρος, HSS, κονδυλώδης χυτοσίδηρος |

