Όλα τα Προϊόντα
-
StevenΗ chn-τοπ καλή υπηρεσία προσφοράς πολύ και τα προϊόντα μας βοηθούν πολύ -
S.N. SharmaChn-τοπ η μηχανή με βοηθά για να βελτιώσει το imprresion μου για τις κινεζικές μηχανές -
MikeΚαλύτερα προϊόντα με την καλύτερη τιμή, chn-ΚΟΡΥΦΗ καλοψημένη!
λέξεις-κλειδιά [ pcd fiber laser engraving machine ] αγώνας 88 προϊόντα.
Ακριβότητα 2 Άξονας Μηχανή χαρακτικής με λέιζερ ινών 200*200*60mm Ταμείο Ταξίδι 1.5-2.0rad Διακύμανση
| Ακριβότητα θέσης: | ≤0.01mm |
|---|---|
| Πλήρης αποκλίσεις δέσμης: | 1.5-2.0rad |
| Δύναμη εξόδου: | ≤100W |
Pcd Material rotary Tools Fiber Laser Engraving Machine with Max Processing Depth≤1mm and Minimum Character 0.15mm*0.15mm
| Wavelength: | 10640nm |
|---|---|
| Max Processing Depth: | ≤1mm |
| Cooling System: | Air-cooling |
Λογισμικό Μηχανή έκθεσης με λέιζερ ινών εξωελέγχου Πιστοποιητικό CE
| Έλεγχος κινήσεων: | Μηχανολογικός 2 άξονας + Οπτικός 2 άξονας ((Γερμανία) + Άξονας Z ((σύνδεση) |
|---|---|
| Καταναλώσιμα: | Απαγορεύεται |
| Ασταθερότητα ισχύος: | ≤4% |
Μηχανή χαρακτικής λέιζερ μη καταναλώσιμη
| Ποσότητα επεξεργασίας: | 64 ΤΕΜ |
|---|---|
| Καταναλώσιμα: | Απαγορεύεται |
| Έλεγχος κινήσεων: | Μηχανολογικός 2 άξονας + Οπτικός 2 άξονας ((Γερμανία) + Άξονας Z ((σύνδεση) |
2Μηχανή χαρακτικής λέιζερ ινών.5kW με πλήρη αποκλίση δέσμης 1.5-2.0rad
| Επιτραπέζιο ταξίδι: | 200*200*60mm |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | μηχανή χάραξης λέιζερ ινών |
| Τρόπος τοποθέτησης: | CCD οπτική τοποθεσία ((Γερμανική πρωτότυπη κάμερα) |
30W βιομηχανικός Engraver λέιζερ μηχανών χάραξης λέιζερ PDC προμηθευτής της Κίνας
| Όνομα προϊόντων: | 30W βιομηχανικό Engraver λέιζερ μηχανών χάραξης λέιζερ PDC |
|---|---|
| Πηγή λέιζερ: | Ίνα |
| Εφαρμογή: | Χάραξη PDC |
Μηχανή χαρακτικής λέιζερ 1064nm μήκος κύματος 200*200*60mm Ταξίδι τραπέζι
| Απομάκρυνση της αποδοτικότητας: | 00,005 mm/στρώμα |
|---|---|
| Ταξίδι στο τραπέζι: | 200*200*60mm |
| Καταναλώσιμο: | Απαγορεύεται |
Υψηλής ακρίβειας επιτραπέζιος λαζερικός γραφογράφος ινών με αποδοτικότητα αφαίρεσης 0,005 mm/στρώμα
| Δύναμη εξόδου: | ≤100W |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης: | Ψύξη αέρα |
| Ταξίδι στο τραπέζι: | 200*200*60mm |
Engraver 1064nm λέιζερ ινών αερόψυξης 30w για το διακόπτη τσιπ
| Πρότυπο: | Zt-JGDK26 |
|---|---|
| Τύπος ινών: | Λέιζερ ινών |
| Εφαρμογή: | Χάραξη λέιζερ διαμαντιών PCD PCBN |
Βιομηχανική μηχανή χάραξης λέιζερ για τα εξαιρετικά σκληρά υλικά με το ψυγείο νερού
| Ονομασία προϊόντος: | Βιομηχανική μηχανή χάραξης λέιζερ για τα εξαιρετικά σκληρά υλικά με το ψυγείο νερού |
|---|---|
| Υπόθεση: | Νέο |
| Πιστοποίηση: | CE, FDA |

