Όλα τα Προϊόντα
-
StevenΗ chn-τοπ καλή υπηρεσία προσφοράς πολύ και τα προϊόντα μας βοηθούν πολύ -
S.N. SharmaChn-τοπ η μηχανή με βοηθά για να βελτιώσει το imprresion μου για τις κινεζικές μηχανές -
MikeΚαλύτερα προϊόντα με την καλύτερη τιμή, chn-ΚΟΡΥΦΗ καλοψημένη!
λέξεις-κλειδιά [ pcd fiber laser engraving machine ] αγώνας 88 προϊόντα.
Μηχάνημα Χάραξης Fiber Laser Table Travel 200*200*60mm με Σύστημα Αερόψυξης και Μη Αναλώσιμα
| Cooling System: | Air Cooling |
|---|---|
| Min Liner Width: | 0.01mm |
| Applicable Material: | Metal, Stone, Wood |
Μηχανή χάραξης λέιζερ ινών CTSTC, λέιζερ ινών 30w που χαρακτηρίζει τη μηχανή για τα εργαλεία διαμαντιών
| Πηγή λέιζερ: | Ίνα |
|---|---|
| CNC: | Ναι |
| Εφαρμογή: | Χάραξη λέιζερ, monocrystals PCD/CBN τσιπ διαμαντιών στην τσουγκράνα |
Μηχανή χαρακτικής λέιζερ ινών συχνότητας 10-100kHz για ακριβή αποκόλληση καλωδίων 110×110mm Μέγεθος καλωδίου αποκόλλησης
| Consumable: | Non |
|---|---|
| Engraving Speed: | ≤7000mm/s |
| Wave Length: | 1064nm |
Επαγγελματική μηχανή χαρακτικής λέιζερ ινών 510*210*400 300 mm με μήκος κύματος λέιζερ 1064nm
| Max Processing Depth: | ≤1mm |
|---|---|
| Fiber Type: | Fiber Laser |
| Beam Full Divergence: | 1.5-2.0rad |
Ευέλικτη Μηχανή Χάραξης Laser με Υλικό PCD για Πολλαπλές Εφαρμογές
| Pcd Material: | PCD Blank ,rotary Tools |
|---|---|
| Cnc: | Yes |
| Repeated Precision: | ±0.003mm |
Υψηλή ακρίβεια μηχανών χάραξης λέιζερ ινών PCD PCBN για το μέταλλο
| Πηγή λέιζερ: | Ίνα |
|---|---|
| CNC: | Ναι |
| Εφαρμογή: | Χάραξη λέιζερ, monocrystals PCD/CBN τσιπ διαμαντιών στην τσουγκράνα |
CNC πάχους 1mm ακριβής μηχανών χάραξης λέιζερ ινών που τοποθετείται
| Πηγή λέιζερ: | Ίνα |
|---|---|
| CNC: | Ναι |
| Εφαρμογή: | Χάραξη λέιζερ, monocrystals PCD/CBN τσιπ διαμαντιών στην τσουγκράνα |
Μηχανή επεξεργασίας Pdc 680kgs / Μηχανή χαρακτικής λέιζερ ινών Γερμανία Οπτική 2 άξονες
| Καθαρό βάρος: | 680kgs |
|---|---|
| Πεδίο ρύθμισης εστίασης: | 030mm |
| Πλήρης αποκλίσεις δέσμης: | 1.5-2.0rad |
Μηχανή χαρακτικής λέιζερ με ακρίβεια ινών με καθαρό βάρος 680 κιλά και εστιαστικό εύρος 0-30mm
| Πηγή λέιζερ: | Ίνα |
|---|---|
| Καθαρό βάρος: | 680kgs |
| Πεδίο ρύθμισης εστίασης: | 0-30 mm |
110×110mm Stripping Wire Fiber Laser Engraving Machine with PCD Blank Material 10640nm Wavelength
| Repeated Precision: | ±0.003mm |
|---|---|
| Stripping Wire: | 110×110mm |
| Operating System: | EZCAD |

