Όλα τα Προϊόντα
-
StevenΗ chn-τοπ καλή υπηρεσία προσφοράς πολύ και τα προϊόντα μας βοηθούν πολύ -
S.N. SharmaChn-τοπ η μηχανή με βοηθά για να βελτιώσει το imprresion μου για τις κινεζικές μηχανές -
MikeΚαλύτερα προϊόντα με την καλύτερη τιμή, chn-ΚΟΡΥΦΗ καλοψημένη!
λέξεις-κλειδιά [ pcd blank ] αγώνας 357 προϊόντα.
Πολυκρυσταλλικό διαμάντι υψηλής αντοχής στην ακαθαρσία για την κατασκευαστική βιομηχανία
| Ημερομηνία παράδοσης: | 3-7 ημέρες μετά από την πληρωμή |
|---|---|
| Κλειστή λέξη: | Κενό PCD |
| Διοδηγικότητα: | Χαμηλά |
58mm Μη επικαλυμμένο πολυκρυσταλλικό διαμάντι για κοπή σκληρών υλικών
| Διάμετρος: | 58mm |
|---|---|
| Επίστρωμα: | Χωρίς επίστρωση |
| Μορφή: | Κύκλος |
Κοπή σκληρών υλικών 58mm PCD DISC Κατασκευασμένος από πολυκρυσταλλικό διαμάντι
| Εφαρμογή: | Για κοπή σκληρών υλικών |
|---|---|
| Επίστρωμα: | Χωρίς επίστρωση |
| Τελειώστε: | Κενό |
Καταχωρήσιμα ένθετα καρβιδίου PCD υψηλής ακρίβειας που αλέθουν CNC την κατεργασία
| Υλικό: | PCD+Carbide |
|---|---|
| Διαμορφώστε το αριθ.: | DCGW11T304 |
| Εφαρμογή: | Κοπή εργαλείων PCD PCBN |
5 αλέθοντας μηχανή Axises CNC PCD για τα εξαιρετικά σκληρά εργαλεία διαμαντιών
| Υλικό: | PCD+Carbide |
|---|---|
| Διαμορφώστε το αριθ.: | DCGW11T304 |
| Εφαρμογή: | Κοπή εργαλείων PCD PCBN |
Επικυρωμένο CE PCD που αλέθει την υψηλή αξιοπιστία για τα εργαλεία διαμαντιών PCBN
| Μηχανή Grining: | Zt-180 |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | Chn-ΚΟΡΥΦΗ |
| Αλέθοντας υλικό: | ΕΡΓΑΛΕΊΑ ΔΙΑΜΑΝΤΙΏΝ PCD PCBN |
High Speed Stable PCD Turning Inserts Grinding High Efficiency
| Ακτίνα ακρών: | 0100mm |
|---|---|
| Ακρίβεια λείανσης: | +/--0.005mm |
| Πίεση λείανσης: | 0-450N διευθετήσιμος |
Εύκαμπτη αλέθοντας υπηρεσία υψηλής ταχύτητας PCD ομαλή για τα εργαλεία διαμαντιών
| Ακτίνα ακρών: | 0100mm |
|---|---|
| Ακρίβεια λείανσης: | +/--0.005mm |
| Πίεση λείανσης: | 0-450N διευθετήσιμος |
Πολυκρυσταλλικό κενό 70mm διαμαντιών για το κράμα αλουμινίου
| Όνομα: | Πολυκρυσταλλικό διαμάντι |
|---|---|
| Χρήση: | Ένθετα PCD που κόβουν τα εργαλεία |
| Εφαρμογή: | Κράμα αλουμινίου, μέταλλο, μη σιδηρούχα μέταλλα |
Υψηλή ακρίβεια λείανσης εργαλείων PCD διαμαντιών MD για τη βιομηχανία εργαλείων
| Αλέθοντας υπηρεσία: | Λείανση διαμαντιών PCD PCBN |
|---|---|
| Διαμορφώστε το αριθ.: | Μύλοι τελών |
| Εμπορικό σήμα: | Chn-ΚΟΡΥΦΗ |

