Όλα τα Προϊόντα
-
StevenΗ chn-τοπ καλή υπηρεσία προσφοράς πολύ και τα προϊόντα μας βοηθούν πολύ -
S.N. SharmaChn-τοπ η μηχανή με βοηθά για να βελτιώσει το imprresion μου για τις κινεζικές μηχανές -
MikeΚαλύτερα προϊόντα με την καλύτερη τιμή, chn-ΚΟΡΥΦΗ καλοψημένη!
λέξεις-κλειδιά [ pcd blank ] αγώνας 357 προϊόντα.
PCD Κενό 54mm/48mm για Μηχανουργική Επεξεργασία Μη Σιδηρούχων Μετάλλων και Ξύλου
| Hardness: | 9.5 Mohs |
|---|---|
| Sharp: | Round |
| Availability: | In Stock |
0.5-0.8mm PCD κενό για μη σιδηρουργική επεξεργασία μετάλλων και ξύλου
| Characteristic: | High Precision Machining |
|---|---|
| Diamond Thickness: | 0.5-08mm |
| Granularity: | 6um |
54 mm 48 mm PCD κενό 1.6-FS για μη σιδηρούχα μέταλλα και ξύλο
| Delivery Date: | 3-7 Days After Payment |
|---|---|
| Condition: | New |
| Sharp: | Round |
6-FS PCD Κενό για Μηχανική Κατεργασία Υψηλής Ακρίβειας 5um 10um 25um
| Toughness: | Middle |
|---|---|
| Sharp: | Round |
| Characteristic: | High Precision Machining |
PCD κενό 54 mm 48 mm για μη σιδηρούχιο μέταλλο μη μεταλλικό ξύλο
| Diameter: | 54mm/48mm |
|---|---|
| Compatibility: | Suitable For Various Machines |
| Application: | Nonferrous Metal、Nonmetal、Wood |
110×110mm Stripping Wire Fiber Laser Engraving Machine with PCD Blank Material 10640nm Wavelength
| Repeated Precision: | ±0.003mm |
|---|---|
| Stripping Wire: | 110×110mm |
| Operating System: | EZCAD |
28um υψηλή υψηλή θερμική αγωγιμότητα φύλλων σκληρότητας PCD κενή
| Όνομα: | Πολυκρυσταλλικό διαμάντι |
|---|---|
| Χρήση: | Ένθετα PCD που κόβουν τα εργαλεία |
| Εφαρμογή: | Μη σιδηρούχο ξύλο αμέταλλων、 μετάλλων、 |
Thinckness 3.2mm PCD Blank for Fast UPS Transport 0.4-0.6mm Diamond Layer
| Chemical Stability: | High |
|---|---|
| Compatibility: | Suitable For Various Machines |
| Size: | Various Sizes Available |
PCD Κενό 0.5-8mm Πάχος Διαμαντιού για Κοπή Μη Σιδηρούχων Μετάλλων
| Πάχος διαμαντιών: | 0.508mm |
|---|---|
| Σκόρπιση: | 6 μμ |
| Υπόθεση: | Καινούργιο |
CNC ινών CHNTOP 6KW χρήση υλικών μηχανών λέιζερ εξαιρετικά σκληρή για τα κενά ένθετα PCD
| Εφαρμογή: | Κοπή λέιζερ |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ξύλινη περίπτωση |
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8days |

