Όλα τα Προϊόντα
-
StevenΗ chn-τοπ καλή υπηρεσία προσφοράς πολύ και τα προϊόντα μας βοηθούν πολύ -
S.N. SharmaChn-τοπ η μηχανή με βοηθά για να βελτιώσει το imprresion μου για τις κινεζικές μηχανές -
MikeΚαλύτερα προϊόντα με την καλύτερη τιμή, chn-ΚΟΡΥΦΗ καλοψημένη!
λέξεις-κλειδιά [ pcbn polycrystalline cubic boron nitride ] αγώνας 144 προϊόντα.
Υλικό συγκόλλησης Υφάσματα συγκόλλησης υπό κενό Υφάσματα συγκόλλησης υπό κενό Λύση συγκόλλησης για PCD PCBN εργαλεία καρβιδίων
| Brazing Material: | PCD PCBN Carbide Tools Brazing |
|---|---|
| Basemetalcompatibility: | Compatible With Stainless Steel, Copper, Aluminum |
| Package Size: | 1 Lb Jar |
PCD/PCBN 1280dpi*960dpi Μηχανή άλεσης με ακτίνα κορυφής 0-70mm
| Απόσταση οπτικού σωλήνα: | 300 χιλιοστά |
|---|---|
| Ράδιο της άκρης: | 070mm |
| Μέγεθος του αλεξίπτωτου: | 150*40*40 χιλιοστά |
Προηγμένα εργαλεία κοπής PCBN για υψηλή σκληρότητα στην στρογγυλή μηχανική
| αντοχή: | Υψηλή |
|---|---|
| Σκληρότητα: | Υψηλή |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
Μηχανή λείανσης PCD ανθεκτικής κατασκευής, τριβέας PCD PCBN κατάλληλος για λείανση υλικών εργαλείων και συνεχή βιομηχανική χρήση
| Voltage: | 220-240V |
|---|---|
| Toolmaterial: | PCD (Polycrystalline Diamond) |
| Machinedimensions: | 1500 X 1200 X 1600 Mm |
Ακτίνα άκρης 0-70mm PCD PCBN υλικά λειαντήρας Διάμετρος τροχού λείανσης 150mm σχεδιασμένος για σταθερή απόδοση λείανσης
| Maxgrindingdiameter: | 150 Mm |
|---|---|
| Angle Encoder: | FAGOR |
| Grinding Wheel Diameter: | 150mm |
Κενό 1,6 2,0 3.2mm πάχος ADICO PCBN για το φαιό χυτοσίδηρο χυτοσιδήρου HSS κονδυλώδη
| Όνομα: | Κενό ADICO PCBN με το πάχος 1.6/2.0/3.2mm για το φαιό χυτοσίδηρο, HSS, κονδυλώδης χυτοσίδηρος |
|---|---|
| Χρήση: | Εργαλεία PCBN |
| Εφαρμογή: | Φαιός χυτοσίδηρος, HSS, κονδυλώδης χυτοσίδηρος |
Υψηλό κενό 1.6/2.0/3.2mm Thinckness Adico εμπορικό σήμα αντίστασης διάβρωσης PCBN
| Όνομα: | Κενή υψηλή αντίσταση διάβρωσης 1.6/2.0/3.2mm εμπορικό σήμα Thinckness Adico |
|---|---|
| Χρήση: | Εργαλεία PCBN |
| Εφαρμογή: | Φαιός χυτοσίδηρος, HSS, κονδυλώδης χυτοσίδηρος |
Στρώση σκληρών σιδηροειδών υλικών PCBN DISC Αιχμηρό στρογγυλό εργαλείο κοπής που προσφέρει βελτιωμένη αντοχή και αποδοτικότητα κοπής
| Manufacturingmethod: | High Pressure High Temperature (HPHT) |
|---|---|
| Sharp: | Round |
| Typicaluses: | Turning, Milling, Drilling Hard Ferrous Materials |
Μαύρο PCBN κενό υψηλή σκληρότητα χαμηλή θερμική επέκταση ανθεκτική στην φθορά στρογγυλό/ τετράγωνο/ ορθογώνιο
| Σκληρότητα: | Υψηλή |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,01 mm |
| Σχήμα: | Στρογγυλό, τετράγωνο, ορθογώνιο, κλπ. |
Chemical Stability Excellent Resistance To Chemical Corrosion with PCBN DISC Tools
| Thermal Stability: | Can Withstand High Temperature Up To 1400°C |
|---|---|
| Hardness: | Higher Than 4500HV |
| Color: | Light Grey |

