Όλα τα Προϊόντα
-
StevenΗ chn-τοπ καλή υπηρεσία προσφοράς πολύ και τα προϊόντα μας βοηθούν πολύ -
S.N. SharmaChn-τοπ η μηχανή με βοηθά για να βελτιώσει το imprresion μου για τις κινεζικές μηχανές -
MikeΚαλύτερα προϊόντα με την καλύτερη τιμή, chn-ΚΟΡΥΦΗ καλοψημένη!
λέξεις-κλειδιά [ pcbn polycrystalline cubic boron nitride ] αγώνας 144 προϊόντα.
Μηχανή άλεσης PCD 1500 kg που έχει σχεδιαστεί για την επεξεργασία εργαλείων κοπής και διαμαντιδίων, εξασφαλίζοντας σταθερή ακρίβεια
| Packing Size: | 1850*2100*1650mm |
|---|---|
| Pneumatic System: | JAPAN SMC Brand |
| Grinding Wheel Type: | PCD (Polycrystalline Diamond) |
Πνευματικό σύστημα JAPAN SMC PCD Τεχνή μηχανή τριβής μέγιστη διάμετρος τριβής 200 mm συμβατό αεροναυτικό εργαλείο PCD εργαλεία CNC
| Package: | Wooden Box |
|---|---|
| Tip Radius: | 0-70mm |
| Minimum Order: | 1 Set |
220-240V PCD μηχανή άλεσης για αγορά B2B 1 σύνολο Ελάχιστη παραγγελία
| Voltage: | 220-240V |
|---|---|
| Application: | PCD Tools PCBN Tools, Carbide Tools |
| Dust Collection System: | Dual HEPA Filter Vacuum |
Μηχανή άλεσης PCD υψηλής ακρίβειας με ανάλυση συστήματος εικόνας 1280dpi*960dpi και γωνία περιστροφής 270°
| Dimension: | 1200*1168*1530mm(L*H*W) |
|---|---|
| Name: | PCD/PCBN Grinding Machine |
| Optical Tube Distance: | 300mm |
Προσαρμόσιμη συσκευή συγκόλλησης υπό κενό για ειδικές απαιτήσεις πελατών
| Αίθουσα: | Σωλήνας γυαλιού χαλαζία |
|---|---|
| Μέγιστος ρυθμός κενού: | 10^-2 Pa |
| Μέγεθος αίθουσας: | 180*500 mm |
Αυτοματοποιημένη μηχανή συγκόλλησης με κενό 600kg 18 σωλήνες αλογόνων Κουάρτζινο γυάλινο θάλαμο 380V 3 φάσεις 5 καλώδια
| Εφαρμογή: | Συγκόλληση ενθέτων PCD/PCBN |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 380V-3Phase-5Wire/20KW |
| Μέγεθος: | Δοκιμαστικό σύστημα |
Ρυθμισμός ύψους του τροχού άλεσης PCD Αλεξίστρωτο 170mm Περιορισμός ταξιδιού Ρυθμίσιμη πίεση άλεσης
| Name: | PCD/PCBN Grinding Machine |
|---|---|
| Grinding Pressure: | 0-450N(adjustable) |
| Grinding Wheel Oscillation Frequency: | 0-45/min(adjustable) |
Ενεργή θερμοκρασία 760°C Πάστα Συγκόλλησης σε Κενό Κατάλληλη για Συγκόλληση Λεπτών Τμημάτων και Ευαίσθητων Εξαρτημάτων στην Κατασκευή
| Χρώμα: | Ασημένιος-γκρίζος |
|---|---|
| Συγκολλώντας υλικό: | Συγκόλληση εργαλείων καρβιδίου PCD PCBN |
| πακέτο: | Σύριγγα/Σωληνάριο |
Μηχανή άλεσης PCD με κλίση τροχού άλεσης -13°- 24° και μεγέθυνση εικόνας έως 250 φορές
| Grinding Wheel Traveling Range: | 170mm |
|---|---|
| Grinding Wheel Oscillation Distance: | 0-40mm(adjustable) |
| Grinding Wheel Height Adjustment: | 140mm |
Εργαλεία άλεσης PCD υψηλής ακρίβειας με προσαρμοσμένες επιλογές ανοχής και απόδοσης
| Size: | Customized |
|---|---|
| Processing Method: | Grinding |
| Material: | PCBN |

