Όλα τα Προϊόντα
-
StevenΗ chn-τοπ καλή υπηρεσία προσφοράς πολύ και τα προϊόντα μας βοηθούν πολύ -
S.N. SharmaChn-τοπ η μηχανή με βοηθά για να βελτιώσει το imprresion μου για τις κινεζικές μηχανές -
MikeΚαλύτερα προϊόντα με την καλύτερη τιμή, chn-ΚΟΡΥΦΗ καλοψημένη!
λέξεις-κλειδιά [ pcd cnc fiber laser machine ] αγώνας 75 προϊόντα.
CNC μηχανή στροφής λέιζερ τεμνουσών μηχανών λέιζερ ινών για το υλικό PDC
| Σχήμα: | ZT-JGC200 |
|---|---|
| Τύπος ινών: | Λάιζερ ινών |
| Εφαρμογή: | Στροφή με λέιζερ PDC |
CNC Μηχανή Κοπής Λέιζερ Μετάλλων και Οδηγός Rexroth για Κοπή PCD/PCBN
| Applicable Material: | Metal |
|---|---|
| Power: | 1500W |
| Application: | Cutting PCD/PCBN |
Μηχανή CNC για επεξεργασία μετάλλων με ίνες λέιζερ με ακρίβεια επαναληψιμότητας ± 0,02 mm και υψηλή ακρίβεια
| Power Supply: | AC380V/50Hz |
|---|---|
| Power Demand: | Three Phase 380V / 50Hz / 60Hz |
| Voltage: | 220V |
30W Engraver λέιζερ ινών σύστημα για τα εργαλεία διαμαντιών PCD PCBN
| Διαμορφώστε το αριθ.: | Zt-JGDK26 |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | Chn-ΚΟΡΥΦΗ |
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
Μηχανή χαρακτικής λέιζερ ινών ψύξης αέρα Σύστημα λέιζερ CNC ινών για ακριβείς βιομηχανικές εφαρμογές σήμανσης και κοπής
| Power: | 10w |
|---|---|
| Positioning Accuracy: | ≤0.01mm |
| Wavelength: | 10640nm |
Πλήρης αυτόματη CNC εξοπλισμού λέιζερ ινών PCD PCBN CNC τέμνουσα μηχανή
| Εφαρμογή: | ΚΟΠΗ ΛΕΙΖΕΡ |
|---|---|
| όνομα: | Πλήρης αυτόματος τέμνων εξοπλισμός λέιζερ ινών PCD PCBN CNC, CNC λέιζερ ινών μηχανή |
| Πηγή λέιζερ: | Ίνα |
Engraver 1064nm λέιζερ ινών αερόψυξης 30w για το διακόπτη τσιπ
| Πρότυπο: | Zt-JGDK26 |
|---|---|
| Τύπος ινών: | Λέιζερ ινών |
| Εφαρμογή: | Χάραξη λέιζερ διαμαντιών PCD PCBN |
τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων 380V 50Hz Cnc με το τετράγωνο σκοινί δύναμης
| Όνομα προϊόντων: | 2022 Cnc νέων μοντέλων τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων για το μέταλλο |
|---|---|
| Τρόπος ψύξης: | ΥΔΡΟΨΥΞΗ |
| Επιτραπέζιο ταξίδι: | 220*220*100mm (X*Y*Z) |
CNC ινών έξοχη σκληρή υλική κοπή τεμνόντων κεφαλιών λέιζερ 600mm/min χειρωνακτική
| Ανώτατη χωρητικότητα φορτίων Worktable: | ≤15kgs |
|---|---|
| Max που αφαιρεί την ταχύτητα: | 600mm/min εγχειρίδιο (πρότυπα) |
| Σύστημα ψύξης: | Υδρόψυξη |
Sistema de refrigeración por aire con láser de fibra para máquina de grabado con una precisión de 0,005 mm, diseñado para un rendimiento de grabado
| Power: | 10w |
|---|---|
| Cooling System: | Air-cooling |
| Productname: | Fiber Laser Engraving Machine |

