Όλα τα Προϊόντα
-
StevenΗ chn-τοπ καλή υπηρεσία προσφοράς πολύ και τα προϊόντα μας βοηθούν πολύ -
S.N. SharmaChn-τοπ η μηχανή με βοηθά για να βελτιώσει το imprresion μου για τις κινεζικές μηχανές -
MikeΚαλύτερα προϊόντα με την καλύτερη τιμή, chn-ΚΟΡΥΦΗ καλοψημένη!
λέξεις-κλειδιά [ laser cutting service ] αγώνας 323 προϊόντα.
Μηχανή επεξεργασίας PDC με οπτική τοποθεσία CCD και αποδοτικότητα αφαίρεσης 0,005 mm/στρώμα
| Μέθοδος ψύξης: | Αερόψυξη |
|---|---|
| Διάσταση: | 1280*950*1900 |
| Απομάκρυνση της αποδοτικότητας: | 00,005 mm/στρώμα |
Μηχανή χαρακτικής με ψύξη αέρα με συχνότητα 10-100kHz και δυνατότητες χαρακτικής
| Πηγή λέιζερ: | Φυτικές ίνες |
|---|---|
| Απομάκρυνση της αποδοτικότητας: | 00,005 mm/στρώμα |
| Μέθοδος ψύξης: | Ψύξη αέρα |
Μηχανή χαρακτικής 2.5kW Ηλεκτρική ίνα Πηγή CCD οπτική τοποθεσία με μήκος κύματος 1064nm
| Δύναμη εξόδου: | ≤100W |
|---|---|
| Συνολική ονομαστική ισχύς: | 2.5KW |
| Καταναλώσιμα: | Απαγορεύεται |

